Відзначаємо День Перемоги — Університет «КРОК»

Відзначаємо День Перемоги

05 травня 2014 Оголошення

12 травня в Університеті «КРОК» відзначатимуть День Перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні.

Запрошуємо всіх студентів та співробітників о 14:30 до актової зали переглянути літературно-музичну композицію за мотивами художнього фільму «В бой идут одни старики» від Культурного центру Університету, студентів – учасників вокальної студії та випускників. Режисер-постановник – Роман Дубенський, співробітник департаменту зі студентських питань.

Своїми спогадами поділиться очевидець тих страшних часів – ветеран Великої Вітчизняної війни, почесний викладач юридичного факультету Іванков Олександр Васильович, к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Університету.

Щороку в пам'ять за загиблими воїнами Студентська рада «КРОКу» покладає квіти до меморіального комплексу «Бабин Яр» і до меморіальної дошки кавалера Ордена Вітчизняної війни I ступеня, нагородженого медалями «За відвагу» та «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні» – Копєйчикова Володимира Володимировича, д.ю.н., професора, академіка АПрН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, який працював на посаді професора і завідувача кафедри теорії та історії держави і права в Університеті «КРОК».

Оновлено: Четвер, 15 травня 2014 10:17
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Відзначаємо День Перемоги