Університет, дружній до сім’ї — Університет «КРОК»

Університет, дружній до сім’ї

14 травня 2015 Оголошення

18–19 травня 2015 року в Університеті «КРОК» відбудуться тренінги з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї».

Тренінги, розроблені з урахуванням кращих практик Міжнародної організації праці, проводяться у рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Офіційними партнерами проекту виступають Міністерство освіти і науки України та Міністерство соціальної політики України.

Тренінги включають:

  • презентації досвіду Сумського держуніверситету та кращих практик закордонних університетів із втілення дружніх до сім’ї ініціатив
  • інтерактивні сесії, які демонструють актуальність та значущість проблематики, дозволяють усвідомити наслідки бездіяльності в подоланні конфлікту між навчанням та сімейними обов’язками
  • поглиблення знань про політику дружності до сім’ї, її розуміння
  • розвіювання поширених міфів, стереотипів і помилок стосовно поєднання навчання і сімейних обов'язків
  • розробку плану дій із втілення конкретних підходів дружності до сім’ї в умовах вишу

Цільові групи проекту – адміністрації ВНЗ, викладачі та співробітники, що опікуються питаннями позанавчальної роботи зі студентами, студентська молодь, молоді матері. Очікуваний результат – поширення ініціативи зі створення доброзичливих до сім’ї умов в університетському середовищі країни.

Більш детальна інформація за посиланням

Оновлено: Четвер, 14 травня 2015 21:05
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Університет, дружній до сім’ї