«КРОК» святкує День народження! — Університет «КРОК»

«КРОК» святкує День народження!

05 травня 2014 Оголошення

15 травня Університету «КРОК» виповнюється 22 роки!

Запрошуємо студентів та співробітників на Велике святкове зібрання «КРОКівської» родини на центральному подвір’ї  Університету 15 травня о 13:00. Найкращих студентів за їх здобутки і значний внесок в життя «КРОКу» буде нагороджено Почесними грамотами, а співробітники за вагомі досягнення отримають одну з найвищих відзнак – Знак Шани Університету  «КРОК».  Асоціація випускників Університету «КРОК» визначить переможців Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК», а також вручить цінні подарунки від партнерів. О 15:00 на Урочистих зборах трудового колективу  в актовій залі будуть підбиті підсумки за 2013-2014 навчальний рік і вручені відповідні премії та нагороди найкращим співробітникам.

16 травня в історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» відбудеться зібрання кавалерів Знака Шани. Окрім перегляду експозиції Музею української домашньої ікони та екскурсії замком, буде проведено Круглий стіл зі стратегічного планування та розвитку Університету «КРОК».

17 травня з нагоди Дня народження запрошуємо студентів, співробітників, друзів та партнерів Університету разом із родинами приєднатися до сімейного фестивалю у Музеї під відкритим небом у Пирогові – «КРОК до родини єднає Україну». Ознайомитися з насиченою програмою та замовити запрошення можна на сторінці фестивалю.

Оновлено: Вівторок, 20 травня 2014 21:39
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » «КРОК» святкує День народження!