Давайте разом приготуємо святкові подарунки для сміливих воїнів-захисників, учасників АТО — Університет «КРОК»

27 листопада 2014 Оголошення

Шановні друзі, запрошуємо вас до участі в благодійній акції «З Україною в серці – єдині назавжди»!

Стрімко наближаються новорічні та різдвяні свята. У дні, коли й дорослі, і малі чекають на диво, ми хочемо подарувати частинку свого тепла тим, хто дуже його потребує.

Давайте разом приготуємо святкові подарунки для сміливих воїнів-захисників, учасників АТО.

До 18 грудня 2014 року принесіть свій подарунок, зроблений власними руками сувенір чи листівку до кабінету 102, завідувачу економічного відділення КЕПІТу Новіцькій Н.К. (з 10.00 до 16.00).

19 грудня, у день Святого Миколая, відбудеться виставка сувенірів, а також продаж домашніх солодощів. Кошти, отримані під час акції, будуть передані до зони АТО.

Організатори заходу: голова циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Пазєєва Г.М., студенти ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, а також студенти і співробітники Київського коледжу нерухомості.

Приєднуйтеся до нас! Вашої уваги дуже потребують!

Оновлено: Четвер, 25 грудня 2014 10:27

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Давайте разом приготуємо святкові подарунки для сміливих воїнів-захисників, учасників АТО