Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

Скуратівська Марина Олегівна

Самолюк А. И. Вербальное выражение этнокультурной специфики зооморфных фразеологизмов / А. И. Самолюк // Познание мира через иностранный язык: страна, история, культура: материалы II Международной научно-практической конференции. - Костанай: КГУ имени А. Байурсынова, 2017. - 288 с. - С. 60 - 62.
Самолюк А. І. Вербальне вираження національно-культурної специфіки в зооморфних фразеологізмах / А. І. Самолюк // ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів: [у 2-х т.]. Т. 2 (м. Київ, 4-7 квітня 2017 р.) / [ред. кол.: В.М. Ісаєнко та ін.]; Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2017. – 374 с. - С. 186 - 187. - Режим доступу - http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/27419
Кучук К. С. Багатовекторність сучасних німецько-українських відносин / К. С. Кучук // Українські перспективи у світовому розвитку : матеріали Науково-практичної конференції (Київ, 4 листопада 2016 року) / Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК». – К. : Університет економіки та права «КРОК», 2016. – 502 с. – С. 351 – 352.
Маціян А.М. Німецькі лексичні запозичення в українській мові / А.М. Маціян // ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХVІ Міжнар. наук.-практ. конф. молодих учених і студентів, м. Київ, 6–8 квітня 2016 р., Національний авіаційний університет / редкол. В.П. Харченко [та ін.]. – К.: НАУ, 2016. – 400 с. – С. 286.
Дунай Г.О. Українсько-німецькі ідіоматичні паралелі концепту «колір» / Г.О. Дунай // ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХVІ Міжнар. наук.-практ. конф. молодих учених і студентів, м. Київ, 6–8 квітня 2016 р., Національний авіаційний університет / редкол. В.П. Харченко [та ін.]. – К.: НАУ, 2016. – 400 с. – С. 280.
Іванова А.С. До питання перекладацьких поетичних інтерпретацій творів Т.Г. Шевченка німецькою мовою / А.С. Іванова // ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХVІ Міжнар. наук.-практ. конф. молодих учених і студентів, м. Київ, 6–8 квітня 2016 р., Національний авіаційний університет / редкол. В.П. Харченко [та ін.]. – К.: НАУ, 2016. – 400 с. – С. 282.
Сапелкіна І.О., Шульга Є.С. Етнографічна розвідка. Німецька громада Києва / І.О. Сапелкіна, Є.С. Шульга // Актуальные вопросы образования, науки и техники: материалы ІХ Междунар. науч.-практ. конф. (г. Донецк, 15–17 ноября 2013 г.) / Научный журнал «Аспект», № 21 (Т. 1). – Донецк: ООО «Цифровая типография», 2013. – С. 83–86.

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Про університет » Провідні викладачі » Скуратівська Марина Олегівна