Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

Захаров Олександр Іванович

Модернізація банківської системи в контексті її економічної безпеки / Захаров О.І., Кириченко О.А., Шевчук В.Я. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2011. – 68 с.
Концептуальні підходи щодо організації та здійснення підготовки фахівців для системи забезпечення безпеки чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012» / Захаров О.І., Кириченко О.А, Крутов В.В., Бірсан О.С. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 42 с.
Теоретико-методологічні засади розвитку системи економічної безпеки логістичних утворень / Захаров О.І., Алькема В.Г., Кириченко О.А. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 50 с.
Модернізація системи житлово-комунального господарства: економіко-організаційний аспект / Захаров О.І., Нотевський В.С., Кириченко О.А., Ігнатенко А.В. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 59 с.
Теоретичні та методологічні підходи до дослідження проблем економічної безпеки суб’єктів господарської діяльності за напрямом «Національна безпека» / Захаров О.І., Кириченко О.А., Лаптєв С.М., Паращенко Л.І. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 47 с.
Система підготовки фахівців для забезпечення безпеки проведення «ЄВРО-2012» в Україні / Захаров О.І., Кириченко О.А., Пригунов П.Я. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 12 с.
Економічна безпека банківської системи в контексті нового курсу реформ в Україні 2010–2015 років / Захаров О.І., Кириченко О.А., Грушко В.І., Єрохін С.А.та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 64 с.
Модернізація освіти як умова Національної безпеки України / Захаров О.І., Паращенко Л.І., Кириченко О.А., Шаров О.І. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2010. – 16 с.
Банківська система України: виміри глобальної фінансової кризи / Захаров О.І., Кириченко О.А., Белоусова І.А., Ковальчук Т.Т. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2009. – 61 с.
Бюджет-2010 України / Захаров О.І., Кириченко О.А., Гречан А.П., Харченко О.І. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2009. – 48 с.
Концепція економічної безпеки антикризового управління економікою України / Захаров О.І., Кінах А.К., Геєць В.М., Кириченко О.А. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2008. – 71 с.
Галузевий стандарт вищої освіти України за спеціальністю специфічних категорій 8.000015 «Управління фінансово-економічною безпекою», кваліфікації 2414.2 «Професіонал з фінансово-економічної безпеки» (Складова частина Галузевого стандарту: засоби діагностики якості вищої освіти), затверджений наказом МОН України від 07.11. 2008 № 1010 / Коровайченко Ю.М., Захаров О.І., Левківський К.М., Пригунов П.Я. та ін. – К.: Університет економіки та права «КРОК», 2008. – 115 с.
Галузевий стандарт вищої освіти України за спеціальністю специфічних категорій 8.18010026 «Охоронна діяльність та безпека» за кваліфікацією «Професіонал з охоронної діяльності та безпеки» (Складова частина Галузевого стандарту: освітньо-кваліфікаційна характеристика магістра) / Калінін І.О., Настрадін В.П., Захаров О.І., Пригунов П.Я., Штучний В.В. та ін. – К.: Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, 2011.
Галузевий стандарт вищої освіти України за спеціальністю специфічних категорій 8.18010026 «Охоронна діяльність та безпека» за кваліфікацією «Професіонал з охоронної діяльності та безпеки» (Складова частина Галузевого стандарту: освітньо-професійна програма підготовки магістра) / Калінін І.О., Настрадін В.П., Захаров О.І., Пригунов П.Я., Штучний В.В. та ін. – К.: Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, 2011.
Галузевий стандарт вищої освіти України за спеціальністю специфічних категорій 8.000015 «Управління фінансово-економічною безпекою», кваліфікації 2414.2 «Професіонал з фінансово-економічної безпеки» (Складова частина Галузевого стандарту: освітньо-кваліфікаційна характеристика магістра), затверджений наказом МОН України від 20.06.2008 № 571 / Коровайченко Ю.М., Захаров О.І., Левківський К.М., Пригунов П.Я. та ін. – К.: Університет економіки та права «КРОК», 2008. – 25 с.
Галузевий стандарт вищої освіти України за спеціальністю специфічних категорій 8.000015 «Управління фінансово-економічною безпекою», кваліфікації 2414.2 «Професіонал з фінансово-економічної безпеки» (Складова частина Галузевого стандарту: освітньо-професійна програма підготовки магістра), затверджений наказом МОН України від 20.06.2008 № 571 / Крутов В.В., Захаров О.І., Левківський К.М., Пригунов П.Я. та ін. – К.: Університет економіки та права «КРОК», 2008. – 53 с.
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників «Безпека господарської діяльності підприємства, установи, організації» (видання офіційні) / Захаров О.І., Крутов В.В., Мельнік С.В., Пригунов П.Я. та ін. – К.: ТОВ «Дорадо-Друк», 2011. – 57 с.
Концепция безопасности ЧП «Химпоставщик». – Северодонецк, 2008. – 231 с.
Словник термінів та визначень недержавної системи безпеки України. – К.: Університет економіки та права «КРОК», 2008. – 105 с.
Захаров О.І., Пригунов П.Я., Дічек О.І. Концепція корпоративної безпеки підприємств – членів УСПП / за заг. ред. д. ю. н., проф. В. Крутова та президента УСПП А. Кінаха. – К.: УСПП, 2006. – 112 с.
Захаров О.І., Пригунов П.Я., Тимошенко О.І. Дії у випадках загрози терористичних актів. – К.: Видавництво Європейського університету, 2004. – 22 с.
Захаров О.І., Пригунов П.Я., Тимошенко О.І. Особиста безпека. – К.: Видавництво Європейського університету, 2004. – 20 с.