15 жовтня – дискусійний бізнес-клуб на тему: «Як вибрати оптимальну систему управління часом для себе і свого бізнесу? Як навчитись керувати часом свого життя?» — Університет «КРОК»

15 жовтня – дискусійний бізнес-клуб на тему: «Як вибрати оптимальну систему управління часом для себе і свого бізнесу? Як навчитись керувати часом свого життя?»

10 жовтня 2014 Оголошення

15 жовтня 2014 року о 16:30 BSK запрошує власників компаній, керівників, топ-менеджерів, HR-директорів, СЕО, осіб, які приймають рішення в організаціях та компаніях.

Засідання дискусійного бізнес-клубу ми вирішили приурочити до 40-річчя публікації знаменитої статті Вільяма Онкена-молодшого і Доналда Уоссо «Менеджер і його час, або Кому дістанеться мавпа?», що стала найпопулярнішим матеріалом Harvard Business Review за всю її історію.

Теми, запрошені експерти та спікери:

  • «Дзен-підхід до тайм-менеджменту» – Олексій Мась, керівник Української банерної мережі, координатор Форуму інтернет-діячів www.iforum.ua, найбільшого форуму в Східній Європі
  • «Технологія прицільного тайм-менеджменту» – Олена Александрова, виконавчий директор бізнес-студії BogushTime
  • «Business & Life Balance Storytelling» від Андрія Закревського, директор, Нафтогазовий консультаційний центр ТОВ «Ньюфолк»
  • «Як помиритися з часом і збалансувати своє життя» – Анастасія Спіцина, експерт зі створення, формування і розвитку бізнес-команд, директор КК «Ключ»
  • «Якщо хочеш керувати часом – просто зміряй його» – Олексій Олейнік, керівник, компанія Yaware

Реєстрація обов'язкова.

Детальніше про захід та реєстрація

Оновлено: Середа, 15 жовтня 2014 20:45
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » 15 жовтня дискусійний бізнес-клуб на тему: «Як вибрати оптимальну систему управління часом для себе і свого бізнесу? Як навчитись керувати часом свого життя?»