Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

«ПРОФ Fest 2013»

Наші партнери

Запрошуємо соціально відповідальні компанії та всіх небайдужих підтримати проект!

Ми будемо щиро вдячні за фінансову, інформаційну, ресурсну та професійну допомогу.

З питань співпраці звертайтеся, будь ласка, до нашого
networking-менеджера
Віталія Шемчука
(063) 746-91-20

НАШІ СПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Водний партнер

«Водограй життя»

Інформаційні партнери

«OSVITA.UA» «OSVITA.COM.UA» «Велтайм» «Платформа» Ресурсний центр «ГУРТ»

Державні установи

Київський міський центр зайнятості Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Сульженко Людмила Степанівна

Заступник начальника відділу організації профорієнтації;
Київський міський центр зайнятості

Стисла професійна біографія:

За фахом – викладач психології та педагогіки; додаткові спеціалізації – практичний психолог; медичний психолог.

Професійний досвід – 17 років.

Люблю людей! А отже, і свою професію, яка пов’язана з постійним спілкуванням.

Окрім професійної діяльності захоплююсь)) власною родиною, відпочинком на природі, садівництвом та швидкісною їздою на автомобілі.

Майстер-клас:
«Як допомогти дитині, а не завадити правильно вибрати професію»

Вибір професійного майбутнього власною дитиною не залишить в спокої, напевне, жодного з батьків. Бо цей період є дуже важливим як в житті самої дитини, так і в житті батька та матері. Адже професію вибираєш на все життя. Звичайно, її можна при потребі змінити, але краще, коли вибір зроблено з самого початку вірно та виважено. Будьмо поруч з дітьми в цей відповідальний час – час професійного, а отже, і життєвого визначення.

М’якота Інна Миколаївна

Начальник відділу організації профорієнтації
Київського міського центру зайнятості

Стисла професійна біографія:

Освіта вища, в 1998 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «практична психологія».

У системі державної служби зайнятості працює з 1998 року, на посаді начальника відділу з 2010 року.

Вивчала досвід профорієнтаційної роботи колег із Російської Федерації.

Активний учасник круглих столів, конференцій, засідань за напрямком профорієнтаційної роботи з молоддю.

Захоплююсь українською поезією, спортивним бальним танцем.

Майстер-клас: «Посієш професію – пожнеш долю»

Про майстер-клас:

Усім відома істина, що людина щаслива тоді, коли займається улюбленою справою, реалізуючи свої здібності і талант. Тому обираючи свій професійний шлях, пам’ятайте, що це один із найважливіших кроків Вашого самостійного життя.

Аби не помилитись у виборі професії, потрібно розібратися і у своїх особистих якостях, і в складному лабіринті професій із їхніми особливими вимогами до людини, і в кадрових потребах майбутнього.

Відвідавши майстер-клас «Посієш професію – пожнеш долю», Ви:

• Отримаєте поради щодо вибору професії
  • Дізнаєтесь про формулу правильного вибору професії
  • Кроки вибору професії
  • Помилки, яких не слід допускатися при виборі професії

А також дізнаєтеся, як розробити індивідуальний план розвитку кар’єри!

Ніна Лазарєва

Про тренера:

Головний редактор журналу «Менеджер з персоналу»

Освіта: психолог (Київський державний університет).

Досвід роботи: промислова психологія, розробка і впровадження сучасних методик навчання, консультування, проведення тренінгів, запуск та реалізація медійних, освітніх та суспільних проектів.

Хобі: дослідження теоретичних і прикладних аспектів креативності.

Майстер-клас: «Батьки – консультанти з кар'єри»

Основні питання майстер-класу:

• Допомога дітям у самовизначенні;
  • Ринок праці – тренди і перспективи;
  • Мир професій;
  • Нове покоління – нові цінності;
  • Прагматика: тривале навчання – довгострокові інвестиції;
  • Цикл розвитку кар'єри:
    • Самооцінка;
    • Орієнтація;
    • Прийняття рішення;
    • Планування дій.
  • Ким бути? Роль сім'ї в прийнятті рішень;
  • Ризики: надлишкова/недостатня освіта.

Тренінг

Вікторія Куць

Про тренера:

Менеджер із навчання та розвитку для себе та інших, а ще практичний психолог із роботи з підлітками, бізнес-тренер, коуч, начальник відділу навчання та розвитку персоналу «УкрСиббанк», володар гранту президента України для обдарованої молоді, волонтер проекту ООН «Створення безпечного середовища для молоді України», вчитель історії та народознавства, «мама» Молодіжної ради міста Славутича, консультант телефону довіри…

Тема: «Мотивація та самомотивація»

Про тренінг:

Усередині кожної людини є дрімаючі сили, що здатні дивувати її саму, оскільки вона часто-густо і не уявляє, що володіє ними. Сили, що здатні змінити життя, треба тільки підняти їх із глибин та задіяти!

А ще кажуть, що якість життя визначається якістю запитань, які ми ставимо собі.

Отже:

• Що то за дрімаючі сили та яка користь від того, що латиною «movire» має два значення?
  • Як страхи перетворити на союзників?
  • Три сходинки в еволюції людини: чи допоможе мотивація та самомотивація не «засиджуватись»?
  • Чи є короткі дороги до великого успіху?