Новини та події кафедри туризму — Університет «КРОК»
19 грудня 2022 Новини та події

01 грудня 2022 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених та студентів «Міждисциплінарні дослідження науки ХХІ століття».

06 грудня 2022 Новини та події

02 грудня 2022 року у рамках Міжнародного проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA. Еразмус+» відбувся воркшоп «Дуальна освіта: баланс між навчанням і практикою».

08 листопада 2022 Новини та події

03-04 листопада 2022 року, у рамках Міжнародного проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні/COOPERA. Еразмус+», відбувся візит робочої групи Університету «КРОК» до Молдови (м. Кишинів).

20 червня 2022 Новини та події

З 29 травня по 2 червня 2022 року у рамках Міжнародного проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA. Еразмус+» відбувся візит робочої групи Університету «КРОК» до Болгарії (м. Варна).

Сторінка 1 з 11