Новини та події кафедри туризму — Університет «КРОК»
20 червня 2022 Новини та події

З 29 травня по 2 червня 2022 року у рамках Міжнародного проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA. Еразмус+» відбувся візит робочої групи Університету «КРОК» до Болгарії (м. Варна).

06 червня 2022 Новини та події

На сьогоднішній день, у зв’язку з подіями, що відбуваються на території України, користь кожного стала ціннішою за золото. Кожен, хто має можливість чи бажання, прагне якнайбільше вкласти власних зусиль заради наближення загальної цілі кожного українця, а саме перемоги. Саме тому таке питання, як користь стажерів дуальної освіти під час війни, є дуже актуальним у цей час.

24 січня 2022 Новини та події

У період з 2021 по 2024 роки буде проведено інтеграцію дуальної вищої освіти між Молдовою та Україною, завдяки співпраці Міністерства освіти й науки України з Міністерством освіти, культури та досліджень Молдови.

17 січня 2022 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Міжнародна журналістика» другого рівня вищої освіти галузі знань 06 «Журналістика» за спеціальністю 061 «Журналістика».

Сторінка 1 з 10
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.