04 жовтня 2021 Новини та події

З перших навчальних тижнів студенти спеціальності «Журналістика» поринули у справжню професійну школу медійного життя в теорії та на практиці. Які бувають стереотипи, яка істинна роль сучасної журналістики, секрети та кейси як стати успішним у професії у 2021 році – про це та багато іншого читайте далі…

11 серпня 2021 Новини та події

У переддень Вашого свята нам є що згадати та за що дякувати «Інтерньюз-Україна». Відкриємо наш маленький секрет. Першою професійною командою медіафахівців, яка підтримала створення спеціальності «Журналістика» в Університеті «КРОК», була команда «Інтерньюз-Україна» на чолі з головою правління Костянтином Квуртом.

27 березня 2021 Новини та події

Студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» Лілія Титаренко стала однією із засновниць, активною учасницею та координатором Клубу журналістики у м. Золотоноша на Черкащині 23 березня учасники цього Клубу журналістики відвідали телерадіокомпанію «ІЛЬДАНА».

29 листопада 2020 Новини та події

26 листопада 2020 року другокурсники спеціальності «Журналістика» Університету «КРОК» взяли участь у практичному вебінарі (модератор – Трухачов О.І.) «Візуалізація інформації у наповненні контенту».

Сторінка 1 з 8
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.