12 березня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Журналістика».

03 лютого 2020 Новини та події

28 січня 2020 року студенти спеціальності «Журналістика» відвідали лекцію доктора філологічних наук, професора Олександра Мелещенка, журналіста, справжнього знавця історії зарубіжної журналістики.

03 лютого 2020 Новини та події

23 січня 2020 року в Університеті «КРОК» відбувся майстер-клас зі студентами спеціальності «Журналістика» з відомим медіаекспертом, журналістом, радіо- та телеведучим, головою Комісії з журналістської етики Андрієм Куликовим.

14 січня 2020 Новини та події

Для студентів перший семестр виявився напрочуд цікавим, плідним та насиченим великою кількістю практичних майстер-класів.

Сторінка 1 з 6