06 вересня 2019 Новини та події

За результатми Вступної кампанії 2019 року на спеціальність «Журналістика» до Університету «КРОК» вступила рекордна кількість вступників.

16 липня 2019 Новини та події

Журналістика – більше ніж просто професія. Треба і вміти, і знати. Це не тільки репортерство: подорожувати, спостерігати та розповідати про побачене й почуте. Це цікава професія, яка дає низку можливостей для самореалізації, а також можливість швидко стати «зіркою» у медіа сфері навіть самостійно!

18 квітня 2019 Новини та події

4 квітня 2019 року Валентин Васильович Щербачов – президент Асоціації спортивних журналістів, відомий спортивний коментатор, радо вітав у телестудії студентів спеціальності «Журналістика».

17 квітня 2019 Новини та події

На початку квітня 2019 року студенти спеціальності «Журналістика» мали можливість відвідати поліграфічне виробництво «Сінай».

Сторінка 1 з 3