15 листопада 2019 Новини та події

14 листопада 2019 року студенти спеціальності «Журналістика» – Титаренко Лілія (2 курс ) та Вергун Владислав (1 курс) – виступили інтерв’юерами на пресконференції в Укрінформ під час презентації Франко-української торгово-промислової палати.

16 жовтня 2019 Новини та події

9 жовтня 2019 року студенти Університету «КРОК» спеціальності «Журналістика» побували на екскурсії в Національній спілці письменників України.

16 жовтня 2019 Новини та події

Початок жовтня 2019 року став несподівано приємним для студентів спеціальності «Журналістика» – вперше до Університету завітав відомий журналіст, телеведучий спортивних програм Валентин Щербачов.

15 жовтня 2019 Новини та події

2 жовтня 2019 року міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» гостинно приймала студентів першокурсників спеціальності «Журналістика» Університету «КРОК», які завітали на екскурсію.

Сторінка 1 з 5