Новини та події кафедри туризму — Університет «КРОК»
30 травня 2023 Новини та події

30 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікаційний простір постінформаційного суспільства: проблеми та перспективи», співорганізатором якої виступила кафедра міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК».

11 травня 2023 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Міжнародна журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 06 «Журналістика» за спеціальністю 061 «Журналістика».

04 квітня 2023 Новини та події

15 травня 2023 року у читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» відбудеться Благодійний аукціон з продажу творів образотворчого мистецтва.

27 лютого 2023 Новини та події

У рамках Національного семінару «Дуальна освіта в Україні: проєктний досвід та перспективи впровадження» (Міжнародний проєкт «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні/COOPERA») 21 лютого 2023 року відбулося секційне засідання «Модернізація освіти через партнерство зі стейкхолдерами».

Сторінка 1 з 13