Професія «нотаріус»

Горняк Кристина Вікторівна

Горняк Кристина Вікторівна

Приватний нотаріус
Київського міського нотаріального округу

Стисла професійна біографія:

З 2009 року почала свій професійний шлях як приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. Юний вік – 23 роки – не завадив серйозному ставленню до професії і роботі з великими банківськими установами, корпоративними клієнтами, компаніями.

Хто такий нотаріус?

Це громадянин України, що має юридичну освіту та надає допомогу людям при вчинені ними правочинів. Він повинен бути сумлінним, чесним, совісним та порядним.

Нотаріус в нашому житті як лікар – інколи зовсім не потрібний, а інколи без нього ніяк.

Назвіть плюси та мінуси професії нотаріуса

Головним плюсом даної професії є те, що ти можеш сам розпоряджатися своїм часом. Також дуже важливо, що ти багато спілкуєшся з людьми і можеш їм допомогти порадою або консультацією.

Головним мінусом, як на мене, є постійні колізії в законодавстві та неурегульовані достатньо важливі питання щодо деяких нотаріальних дій.

У яких установах може працювати нотаріус?

Професія нотаріуса передбачає нотаріальну діяльність у державній нотаріальній конторі, державному нотаріальному архіві або незалежну професійну нотаріальну діяльність.

Якими особистими якостями, на Вашу думку, повинен володіти нотаріус?

Щоб бути нотаріусом, потрібно не лише отримати професію юриста та скласти іспит, а ще й бути дуже відповідальним. Слід володіти великим терпінням, посидючістю та уважністю.

Скажіть, на яку заробітну плату слід розраховувати людині, яка обрала для себе професію нотаріуса?

Якщо ти працюєш приватним нотаріусом, то твій заробіток буде залежати від багатьох факторів. Перш за все на це впливає клієнтська база, яку напрацьовують роками. Також дуже важливим є вибір розташування офісу. Ну і головне – як багато ти готовий працювати. Тому дуже складно дати чітку відповідь на це запитання.

Опишіть трьома реченнями Ваш робочий день

Мій робочий день починається з кави. А далі я завжди знаходжу собі роботу: це або вчинення нотаріальних дій, або робота з нормативною базою чи з архівом. Сумувати не доводиться :)

Чи можете ви розвінчати декілька найпоширеніших міфів про професію нотаріуса?

Один з головних міфів – це те, що нотаріуси заробляють неймовірно великі гроші. Можливо, колись це так і було, але зараз дуже складно бути нотаріусом. Існує велика конкуренція. Також ще можна розвінчати міф про те, що професія нотаріуса легка, що ми нічого не робимо, а лише ставимо свою печатку. Ми несемо величезну відповідальність за свої дії, тому сумлінно ставимося до кожного документа та до кожного кроку, зробленого під час нотаріальної діяльності.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.