«ПРОФ Fest 2013» — Університет «КРОК»
«ПРОФ Fest 2013»

ПРОФ Fest 2013

Що таке «ПРОФ Fest 2013»?

«ПРОФ Fest 2013» – третій всеукраїнський молодіжний профорієнтаційний фестиваль для старшокласників та їхніх батьків, що відбудеться 2 березня 2013 року.

Мета фестивалю:

Для старшокласників – ознайомити учасників з практичною стороною професій та допомогти їм зробити більш усвідомлений вибір фаху.

Для батьків – консультаційна підтримка з питань профорієнтації та можливість дізнатися більше про професії, що цікавлять дітей.

«ПРОФ Fest» – це інноваційний та інтерактивний підхід до профорієнтації, який вже довів свою ефективність у попередні роки (результати «Проф Fest 2010» та «Проф Fest 2011»).

Що чекає на учасників?

Фестиваль відбудеться у форматі «barcamp» (паралельне проведення різних майстер-класів, серед яких учасник обирає найцікавіший для себе).

У рамках фестивалю:

  • Для старшокласників: організація комплексної профорієнтації – спілкування з практиками різних професій, консультації з психологами та тестування, тренінги з особистісного розвитку.
  • Для батьків школярів: консультації від фахівців з профорієнтації, спілкування з практиками різних професій для глибшого розуміння особливостей та перспектив того чи іншого фаху.
  • Для всіх учасників: історії успіху від керівників українських компаній та громадських організацій.

Детальна програма «ПРОФ Fest 2013»

Хто організовує та підтримує «Проф Fest 2013»?

Ініціатором та організатором проекту виступає студентська проектна група «SPG» Університету «КРОК».

Підтримку фестивалю надають понад 25 компаній – лідерів українського та світового ринку.

«ПРОФ Fest» об’єднає навколо себе школярів та їхніх батьків, студентів, соціально відповідальні компанії і організації, а також фахівців-практиків, які готові поділитися власним досвідом та розумінням особливостей своєї професії.

Тож ОБЕРИ СВОЄ – ЗРОБИ КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО! – закликаємо ми – організатори, компанії-партнери, професіонали та всі небайдужі, які підтримують проект.

Хочу взяти участь у «Проф Fest 2013»! Що далі?

Участь у фестивалі безкоштовна!

ВАЖЛИВО! Кількість учасників фестивалю обмежена, тому реєстрацію буде завершено після 500-го зареєстрованого учасника.

ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація. Дізнатися правила участі та зареєструватися можна тут.

Коли і де проходитиме «Проф Fest 2013»?

2 березня 2013 року

Фестиваль відбудеться на базі Університету «КРОК» (мапа).

Результати фестивалю «ПРОФ Fest 2013»

2 березня 2013 року на базі Університету «КРОК» пройшов профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest 2013», організатором якого традиційно стала проектна група «SPG».

«ПРОФ Fest 2013» об’єднав школярів, найбільш мотивованих до успішного вибору свого майбутнього. Під час заходу старшокласники та їхні батьки мали змогу поспілкуватися з представниками різних професій, взяти участь у тренінгах з особистісного розвитку, послухати історії успіху та отримати безліч приємних сюрпризів.

У столиці відбувся  «ПРОФ Fest 2013»

Фестиваль відбувався у форматі «barcamp»: серед 24 профорієнтаційних майстер-класів та 6 тренінгів з особистісного розвитку, що проходили паралельно, учасники могли обирати найцікавіші для себе. Найбільшою популярністю користувалися майстер-класи «Маркетолог», «Психолог», «Бухгалтер», «Аудитор», «Менеджер ЗЕД», «PR-менеджер», а також тренінги з особистісного розвитку.

 

У столиці відбувся  «ПРОФ Fest 2013»

Свято професій вдалося завдяки спікерам-практикам, представникам соціально відповідальних організацій і компаній – аудиторської фірми «Аксьонова і партнери», компанії «Ернст енд Янг», телеканалу «П’ятий канал», АСК «Омега», «СБЕРБАНКу РОСІЇ», торгового дому «БОГОТЕЛЬ», бренд-консалтингової компанії «Слідопит», компаній «Просто тренінг», «ProNET», «Хенкель», Асоціації професійних управляючих нерухомістю, компанії «Global Logic», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців оцінки», групи компаній «ProGroup & Renaissance Consulting», клініки «Профімед», компаній «ПРОФПЕРЕКЛАД», «Start up Ukraine» та інших.

 

У столиці відбувся  «ПРОФ Fest 2013»

Фестиваль був насичений цікавими знайомствами з професіями, а під час перерв старшокласники брали участь у іграх «КРОК до студентського життя», «Поле ПРОФ Fest», у квесті, дізнавалися про своє майбутнє від «діда-відуна», ласували цукерками та спілкувалися зі студентами Університету. Завершував захід танцювальний флеш-моб.

 

У столиці відбувся  «ПРОФ Fest 2013»

Активні учасники отримали в подарунок чашки з логотипом фестивалю, а кожен із відвідувачів – пам’ятний сертифікат чи подяку.

 

У столиці відбувся «ПРОФ Fest 2013»

Аналіз анкетування учасників заходу показав, що 70% опитаних оцінили корисність проекту на 5 балів, 28% – на 4 бали, 2% – на 3 бали. Крім того, 84% учасників зауважили, що фестиваль був організований «Дуже вдало», а це мотивує проектну групу «SPG» разом із представниками бізнес-сектору і надалі створювати профорієнтаційні платформи для школярів та молоді під гаслом: «Обирай своє!»

 

Виникли питання щодо «Проф Fest 2013»?

З питань реєстрації:
Плахотнюк Анна
(063) 209-00-88

З питань співпраці та підтримки:
Networking-менеджер
Шемчук Віталій
(063) 746-91-20

Керівник проекту:
Лісовська Вікторія
(093) 189-74-71

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.