Проекти — Університет «КРОК»

Проекти «SPG»

Проектна група «SPG» створює та реалізовує освітні, соціальні, корпоративні та PR-проекти з метою формування якісного професійного середовища.

Актуальні проекти

 
«PROF CAMP»

«PROF CAMP» – профорієнтаційний табір для старшокласників.
Його мета – допомога школярам у свідомому виборі професії та сприяння особистісному розвитку учасників.

 

 

 
«Pro WAY»

«Pro WAY» – це новий освітній проект для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Києва, спрямований на популяризацію і підвищення інтересу молоді до саморозвитку, правильного вибору професії, а також придбання нових навиків та створення власних проектів.

 

 

 
«КЕПІТ-Expert»

«КЕПІТ-Expert» – це освітній проект для учнів 8–11 класів, у рамках якого студенти виступають експертами з питань економічної, екологічної, юридичної, комп’ютерної грамотності молоді та проводять корисні майстер-класи.

 

 

 
«Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»

«Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» – соціальна акція, основною метою якої є підтримка випускників шкіл м. Києва та Київської області, які складають ЗНО.
Акція проводиться щорічно в період складання ЗНО.

 

 

 
«Academy of mass media»

«Academy of mass media» - це освітній проект для студентів Університету та Коледжу, який спрямований на навчання та отримання професійних навичок у сфері журналістики

 

 

 
«KMG production»

«KMG production» – це проект створення медіа-групи Університету. Основними завданнями медіа-групи є розробка та реалізація медіа-проектів для забезпечення відеосупроводу і просування проектів «SPG», налагодження внутрішніх комунікацій Університету.

 

Архівні проекти

 

PROF CLUB

«PROF CLUB» – це перший профорієнтаційний клуб в Україні, що стане базою для розвитку особистісних та професійних якостей кожного з його учасників.
Дата відкриття: 25 лютого 2012 року


ПРОФ Mission - Обери своє! ПРОФ FEST

«ПРОФ Fest» – профорієнтаційний фестиваль для учнів 9–11 класів та їхніх батьків, що проходить за участю практиків різних професій.
Дати проведення: 2 березня 2013 року, 19 листопада 2011 року, 13 листопада 2010 року


«ПРОФ Тур»

«ПРОФ Тур» – соціальний проект для старшокласників міста Києва та Київської області, в рамках якого проводиться профорієнтаційний квест.
Період проведення: березень – квітень 2011 року, жовтень 2011 року


«НОВИЙ ФОРМАТ - 2011»

«НОВИЙ ФОРМАТ – 2011» – це освітній проект для студентів Університету «КРОК», що надає можливість його учасникам розвивати управлінські та лідерські якості, відкрити нові способи креативного мислення та генерації ідей, вміння працювати в команді однодумців.
Період проведення: листопад 2011 року


«ECO Fest»

«ECO Fest» – екоподія, покликана об’єднати активну молодь, сформувати молодіжний екологічний рух і створити платформу для спілкування та обміну досвідом між учасниками, які стурбовані проблемами навколишнього природного середовища і змінами клімату, свідомо підходять до вирішення питання побудови зеленого майбутнього своєї країни.
Період проведення: 23–25 вересня 2011 року


«KROK-Quest»

«KROK-Quest» – пригодницька гра, організована з нагоди Дня народження Університету «КРОК» для студентів, викладачів, працівників, партнерів навчального закладу та всіх бажаючих.
Дата проведення: 12 травня 2011 року


«Business Master camp»

«Business Master camp» – професійний баркемп для керівників, менеджерів середньої ланки та студентів старших курсів, в рамках якого проводяться майстер-класи з управлінського, інформаційного, адміністративного, стратегічного, проектного менеджменту, бізнес-психології, маркетингу, лідерства та мотивації тощо.
Дати проведення: 28 травня 2011 року, 25 квітня 2012 року


«Stud-Expert»

«Stud-Expert» – освітній проект, в рамках якого студенти спеціалізованих програм Університету проводять англомовні майстер-класи для старшокласників спеціалізованих шкіл м. Києва.
Період проведення: березень – травень 2011 року


«Піраньї КРОКу»

«Піраньї КРОКу» – освітній практико-орієнтований проект для студентів старших курсів, що спрямований на професійний розвиток молодих спеціалістів і реалізується в співпраці з практикуючими фахівцями соціально відповідального бізнесу та викладачами Університету «КРОК».
Період проведення: лютий – квітень 2013 року, лютий – квітень 2011 року, лютий – травень 2010 року


«ПАРОЛЬ»

«ПАРОЛЬ» – освітній проект, організований для лідерів шкіл м. Києва, учасники якого мають змогу взяти участь у тренінгах з особистісного розвитку та прослухати історії успіху.
Дати проведення: 30 січня 2010 року, 26 березня 2011 року


«День майбутнього студента»

«День майбутнього студента» – освітній проект, в рамках якого старшокласники мають можливість завітати до Університету, щоб пройти профорієнтацію, пробне тестування з використанням тестів ЗНО минулих років, тренінги з особистісного розвитку та відчути себе студентами, відвідавши справжні лекції.
Дати проведення: 27 листопада 2010 року, 22 січня 2011 року


alt

«Новий формат» – внутрішній освітній проект для студентів Університету «КРОК», що реалізується за напрямами «Менеджмент» та «Лідерство».
Період проведення: жовтень – листопад 2010 року


Ти – для «КРОКу», «КРОК» – для тебе!

«Ти – для КРОКу, КРОК – для тебе!» – це програма співпраці між Університетом «КРОК» та батьками студентів ВНЗ, що сприятиме розвитку нових можливостей (проекти додаткової неформальної освіти, майстер-класи на різноманітну тематику, проходження практики в компаніях-партнерах тощо) через формування партнерської взаємодії між вищезазначеними сторонами.


 

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok