«PROF CLUB» — Університет «КРОК»
PROF CLUB

PROF CLUB – це перший профорієнтаційний клуб в Україні, який стане базою для розвитку особистісних та професійних якостей кожного з його учасників.

PROF CLUB – це ком’юніті, яке надає можливість:

  • відвідувати зустрічі з професіоналами;
  • бути учасником профорієнтаційних проектів та програм;
  • брати участь у профорієнтаційних та бізнес-іграх;
  • завжди бути в курсі цікавих професійних заходів.

Ми маємо на меті поєднати ініціативність школярів, активність студентів та досвід і відповідальність професіоналів, щоб кожен член PROF CLUB правильно визначив свої таланти та щирі професійні вподобання, займався справді улюбленою справою та отримав омріяну професію.

Також ми раді запропонувати Вам профорієнтаційне тестування, що було розроблене в московському Центрі тестування та розвитку «Гуманітарні технології» на базі факультету психології МДУ ім. М.В. Ломоносова. В Університеті «КРОК» наразі доступні комплекси тестування «Профорієнтатор» та «Профкар'єра», що стали інструментальною основою профорієнтаційних програм нашого PROF CLUB для підлітків, студентів і дорослих.

Це тестування допоможе:

  • школярам визначитись із майбутньою професією
  • студентам обрати правильний напрям підготовки для продовження навчання на рівні спеціаліста або магістра
  • професіоналам визначити, чи відповідає претендент на посаду вимогам вакансії, або обрати курси підвищення кваліфікації та другу вищу освіту

Проходження тестування «Профорієнтатор» для випускників 9–11 класів, які є абітурієнтами Університету «КРОК», безкоштовне.

Проходження тестування «Профкар’єра» для дорослих (молодших спеціалістів, студентів та випускників ВНЗ) є платним. Для перших 300 бажаючих вартість зі знижкою становить 100 грн.

Ще більше інформації про діяльність PROF CLUB Ви можете отримати на сайті клубу.

Інформацію щодо проходження тестування Вам із радістю нададуть:
за тел.: (044) 455 57 57
ел. адреса: [email protected]

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.