Професія «комерційний директор»

Заярний Максим

Заярний Максим

Комерційний директор
ТОВ «Торговий дім «Боготель»

Стисла професійна біографія:

Після закінчення військового інституту недовгий час проходив службу в Збройних Силах України на посаді заступника командира роти. Після звільнення з військової служби 8 років працював у службі безпеки готелю «Прем’єр Палац», пройшовши шлях від охоронця до фахівця з економічної безпеки. Два з половиною роки тому став співвласником та комерційним директором ТОВ «Торговий дім «Боготель», який спеціалізується на комплексному підході до проектів готельного та ресторанного бізнесу від розробки дизайн-проектів до комплектації. Окрім вищої військової освіти, має вищу економічну освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та вищу освіту в галузі безпеки за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

Хто такий комерційний директор?

Безперечно, це людина номер два на будь-якому підприємстві після директора. Це ключова та цінна посада для кожної компанії. Головним завданням такого управлінця є якнайефективніше продати і, як результат, якнайбільше заробити.

Назвіть плюси та мінуси професії комерційного директора

Абсолютно ненормований робочий день, постійна робота з людьми, розширене коло повноважень, доступність до ресурсів компанії, особиста відповідальність за прийняті рішення.

У яких установах може працювати комерційний директор?

У будь-яких установах, які ставлять за мету збільшення грошових потоків та активів.

Якими особистими якостями, на Вашу думку, повинен володіти комерційний директор?

Орієнтованість на результат, ще раз результат і тільки результат. Усі інші якості, такі як комунікабельність, загальноуправлінські навички, креативність, вміння вести переговори та приймати рішення, авантюризм тощо, важливі, але без реального результату вони не будуть мати жодного сенсу.

Скажіть, на яку заробітну плату слід розраховувати людині, яка обрала для себе професію комерційного директора?

Як мінімум на мінімальну зарплату, встановлену законодавством України. Все решта, як правило, відсоток від продажів.

Опишіть трьома реченнями Ваш робочий день

Переговори, переговори та переговори. Усе в роботі комерційного директора повинне бути спрямоване на пошук нових та утримання старих клієнтів.

Чи можете ви розвінчати декілька найпоширеніших міфів про професію комерційного директора?

Міф – це стійка думка, яку на перший погляд неможливо перевірити та довести. Тому будь-які міфи треба розвінчувати. Міфів не існує! Існують тільки неефективні керівники та виконавці.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.