Фінал Школи особистісного розвитку «PROF-School» — Університет «КРОК»

Фінал Школи особистісного розвитку «PROF-School»

17 березня 2013 року в Університеті економіки та права «КРОК» відбувся довгоочікуваний фінал Школи особистісного розвитку «PROF-School».

Участь у проекті взяли 22 старшокласники з Києва. Слухачі «PROF-School» відвідували тренінги щосуботи з 26 січня протягом шести тижнів. Від професійного тренера Олександри Романцової на заняттях школярі дізналися про тайм-менеджмент, навчилися правильно формувати цілі за SMART-методикою, визначили власні страхи та навчилися їх долати, попрактикувалися у виступах на заняттях з ораторського мистецтва і власноруч створили теплу та дружню атмосферу в колективі.

До закриття Школи готувалися не лише організатори, а й старшокласники, адже за умовами участі в «PROF-School» вони повинні були представити «до захисту» власні цілі та шляхи їх досягнення. Журі оцінювало якість презентації та правильність донесення інформації, оформлення та виступ слухача. Загалом до захисту було допущено 11 учнів, які отримали дипломи. Усім іншим учасникам вручили сертифікати про проходження програми тренінгів.

Піcля урочистого закриття «PROF-School» та вручення подарунків організатори Школи – профорієнтаційний клуб «PROF CLUB» та студентська проектна група «SPG» пообіцяли, що на всіх учасників чекатиме продовження розвитку їхніх особистісних якостей у подальших проектах клубу.

Фінал Школи особистісного розвитку «PROF-School»

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.