Право — Університет «КРОК»

«Право» (про спеціальність та освітні програми)

Юридичний факультет

 

У рамках спеціальності «Право» студенти беруть участь у:

  •   наукових гуртках, брейн-рінгах та олімпіадах;
  •   наданні практичної безоплатної правової допомоги через проект «Юридична клініка»;
  •   науково-практичних конференціях, круглих столах, наукових семінарах.

Мета програми:
підготовка фахівців у галузі права, які матимуть достатній рівень теоретичної та практичної підготовки для успішного здійснення професійної правничої діяльності.

  • Інформація про спеціальність

    Юридична освіта пов'язана з можливістю позитивно впливати на будь-які події в житті людини та суспільства. Юрист може допомогти несправедливо скривдженій людині, захистити права потерпілого від злочину, допомогти особі, незаконно звільненій з роботи, поновити або захистити оскаржувані майнові чи житлові права. Слідчий або суддя, може забезпечити справедливе покарання злочинця. Прокурор має право притягнути до відповідальності чиновника, який порушує закон.

    Робота юриста – це боротьба за право, яка не завжди призводить до перемоги. Однак, сама спрямованість юридичної професійної діяльності може приносити багатьом фахівцям не лише належну матеріальну винагороду, а й високе моральне задоволення. Особлива привабливість професії юриста полягає у її певній самостійності. Зазвичай юристи так чи інакше підпорядковані своєму керівництву, окрім суддів і осіб вільної професії – адвокатів. Проте вони приймають рішення відповідно до закону, а тлумачення закону передбачає самостійність. Чим краще мислить юрист, чим більше знає, чим він сміливіший і наполегливіший у своїх діях, тим точнішими будуть його рішення і тим вищою репутація.

    Університет «КРОК» пропонує такі освітні програми:

    для здобуття ступеня бакалавра з права

    для здобуття ступеня магістра з права

  • Освітня програма «Право» | магістр

    Вступники на спеціальність «Право» в магістратурі можуть обрати освітню програму «Право».

    На юридичному факультеті Університету «КРОК» здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 081 «Право».

    Передумовами вступу є наявність першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальностей 081 «Право», 293 “Міжнародне право”. Прийом на навчання для здобуття вищої освіти за другим (магістерським) рівнем освіти за спеціальністю 081 Право здійснюється за результатами Єдиного фахового вступного випробування.

    Метою освітньої програми є формування у здобувачів вищої юридичної освіти високого рівня прикладних практичних навичок та умінь, їх здатності розв’язувати складні задачі та проблеми правозастосування та/або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій і характеризується невизначеністю умов і вимог.

    Програмні компетентності

    Інтегральна компетентність - здатність розв’язувати задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у сфері права.

    Загальні компетентності (ЗК)

    • Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.
    • Здатність проводити дослідження на відповідному рівні.
    • Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.
    • Здатність до адаптації та дії в новій ситуації.
    • Здатність спілкуватися іноземною мовою у професійній сфері як усно, так і письмово.
    • Здатність генерувати нові ідеї (креативність).
    • Здатність приймати обґрунтовані рішення.
    • Здатність розробляти проекти та управляти ними.

    Спеціальні (фахові, предметні) компетентності

    • Здатність застосовувати принципи верховенства права для розв’язання складних задач і проблем, у тому числі, у ситуаціях правової невизначеності.
    • Здатність аналізувати та оцінювати вплив правової системи Європейського Союзу на правову систему України.
    • Здатність аналізувати та оцінювати вплив Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також практики Європейського суду з прав людини на розвиток правової системи та правозастосування в Україні.
    • Здатність оцінювати взаємодію міжнародного права та міжнародних правових систем з правовою системою України.
    • Здатність використовувати сучасні правові доктрини та принципи у правотворчості та в процесі застосовування інститутів публічного і приватного права, а також кримінальної юстиції.
    • Здатність обґрунтовувати та мотивувати правові рішення, давати розгорнуту юридичну аргументацію.
    • Здатність застосовувати знання та розуміння основних засад (принципів) та процедур судочинства в Україні.
    • Здатність застосовувати медіацію та інші правові інструменти альтернативного позасудового розгляду та вирішення правових спорів.
    • Здатність ухвалювати рішення у ситуаціях, що вимагають системного, логічного та функціонального тлумачення норм права, а також розуміння особливостей практики їх застосування.

    Результати навчання

    • Оцінювати природу та характер суспільних процесів і явищ, і виявляти розуміння меж та механізмів їх правового регулювання.
    • Проводити збір, інтегрований аналіз та узагальнення матеріалів з різних джерел, включаючи наукову та професійну літературу, бази даних, цифрові, статистичні, тестові та інші, та перевіряти їх на достовірність, використовуючи сучасні методи дослідження.
    • Здійснювати презентацію свого дослідження з правової теми, застосовуючи першоджерела та прийоми правової інтерпретації складних комплексних проблем, що постають з цього дослідження, аргументувати висновки.
    • Вільно спілкуватися іноземною мовою професійного спрямування (однією з офіційних мов Ради Європи) усно і письмово.
    • Обґрунтовано формулювати свою правову позицію, вміти опонувати, оцінювати докази та наводити переконливі аргументи.
    • Дискутувати зі складних правових проблем, пропонувати і обґрунтовувати варіанти їх розв’язання.

    Основні дисципліни

    » Інформаційне право » Конкурентне право » Корпоративне право » Методологія та організація наукових досліджень » Особливості кваліфікації правопорушень у сфері господарської діяльності » Міжнародне комерційне право » Банківське право » Інвестиційне право » Контрактне та зобовязальне право » Житлове право

    Практика

    Здобувачі ступеня вищої освіти за спеціальністю 081 Право проходять практику в органах державної влади та місцевого самоврядування, в органах судової влади, прокуратурі, на підприємствах, установах, організаціях, в нотаріальних та адвокатських конторах тощо.

    Працевлаштування

    Випускники другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право галузі знань 08 Право можуть претендувати на заняття наступних посад згідно із Класифікатором професій ДК 003:2010:1231:21124 Головний юрисконсульт; 1231:24157 Начальник юридичного відділу; 2419.3 Помічник-консультант народного депутата України; 2419.3:76 Спеціаліст-юрисконсульт; 2421.1: 23667 Науковий співробітник (Правознавство); 2421.2:20059 Адвокат; 2421.2 Прокурор; 2421.2 Юрист; 2421.2 Юрист-міжнародник; 2422 Суддя; 2429:24173 Нотаріус; 2429:24176 Нотаріус державний; 2431.1:25500:1 Юрисконсульт. Перелік не є вичерпним.

    Подальше навчання

    Право продовжити навчання за програмою третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі освіти дорослих

     
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 

 

 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
Bluesky
 
Threads