Запрошуємо на підготовчі курси до ЄВІ! — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Запрошуємо на підготовчі курси до ЄВІ!

10 березня 2023 Архів оголошень

Університет «КРОК» оголошує набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

Тривалість курсу – 4 місяці, всього 16 занять (32 академічні години за курс).
Курси розпочинаються з 16.03.23 р.

Розмір оплати за підготовчі курси до ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови (англійської) для вступу до магістратури:

• 800 (вісімсот) гривень за весь курс для студентів, членів Асоціації випускників Університету «КРОК», працівників Університету «КРОК».
  • 1200 (тисяча двісті) гривень за весь курс для зовнішніх здобувачів.

Курси мають дистанційну форму навчання, що не залежить від місця проживання та передбачає спілкування між викладачем та студентом за допомогою онлайн-платформи Microsoft Teams.

Викладач курсу – Новак Ілона Милославівна, доктор філософії в галузі економіки, викладач кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Університету «КРОК».

10 березня 2023 року з 19:00 до 19:30 заплановано проведення організаційних зборів в Tімс.
Посилання на подію: тицяти тут

Контактна інформація для запису на курси:
моб. тел. 063 45 31 766
Новак Ілона Милославівна

Оновлено: Вівторок, 28 березня 2023 16:52

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Запрошуємо на підготовчі курси до ЄВІ!