Конкурс есе «KROK AND I: LOVE STORY THAT NEVER ENDS» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Конкурс есе «KROK AND I: LOVE STORY THAT NEVER ENDS»

30 березня 2023 Архів оголошень

Шановна КРОКівсько родино!
Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін запрошує Вас взяти участь у Конкурсі есе «KROK AND I: LOVE STORY THAT NEVER ENDS».

Ми чекаємо на Вашу історію з актуальних тем, які Вас хвилюють, цікавлять та надихають.

Конкурс есе стартує з 13 лютого 2023 р.

Конкурсні роботи приймаються до 31 березня 2023 р. включно. Учасниками конкурсу є студенти Університету «КРОК», члени Асоціації випускників Університету «КРОК».

Мовами Конкурсу є українська, англійська та німецька.

Звертаємо Вашу увагу на те, що кожний учасник має право надати на Конкурс лише одну роботу; учасники виконують роботу самостійно українською, англійською чи німецькою мовами та надсилають свої роботи разом з заявкою (реєстраційна форма, титульний лист) в оргкомітет Конкурсу.

Переможці, що зайняли перше, друге, третє місце, отримають гідні винагороди.

Всі учасники Конкурсу нагороджуються дипломами участі у Конкурсі.

Роботи просимо надсилати на електронну скриньку кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін: [email protected]

CHALLENGE YOURSELF TO DISCOVER SOMETHING NEW!

Оновлено: Вівторок, 28 березня 2023 16:50

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Конкурс есе «KROK AND I: LOVE STORY THAT NEVER ENDS»