Профорієнтаційний табір «PROF CAMP» запрошує!

PROF CAMP - включись у професію

25–30 БЕРЕЗНЯ 2019
ДЛЯ УЧНІВ 9–11 КЛАСІВ
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ – БЕЗКОШТОВНО
 

Мета «PROF CAMP» – допомога школярам-старшокласникам у свідомому виборі професії та сприяння особистісному розвитку учасників.

На тебе чекають

  •  Презентація професій
  •  Цікаві тренінги
  •  Ділові ігри
  •  Екскурсії до компаній
  •  Особистісний розвиток

Запрошуємо Вас з 25 по 30 березня 2019 року провести весняні канікули в профорієнтаційному таборі «PROF CAMP»!

Профорієнтаційний табір «PROF CAMP» – це яскраве і корисне дозвілля для старшокласників під час канікул. А ще це шість днів знайомств із професіями і спеціалістами, які їх презентують, ділові ігри, тренінги з особистісного розвитку, майстер-класи, психологічний тренінг з підготовки до складання ЗНО і ДПА, профорієнтаційне тестування, а також екскурсії на підприємства та в організації.

PROF CAMP - включись у професію

Учасники проекту вивчають особливості професій, спілкуючись з фахівцями під час майстер-класів. Вони відвідують аудиторські та IT-компанії, банківські та судові установи, готелі та юридичні фірми, інші українські й міжнародні підприємства, щоб відчути їхню атмосферу та познайомитися з нюансами роботи різних спеціалістів. Свої підприємницькі вміння школярі тренують під час захопливого бізнес-квесту

PROF CAMP - включись у професію

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Проєктна група «SPG» » Проекти » «PROF CAMP» » «PROF CAMP» (25 - 30 березня 2019 року)