Круглий стіл: «Консульська служба – 60 років служіння людству» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Круглий стіл: «Консульська служба – 60 років служіння людству»

18 квітня 2023 Архів оголошень

24 квітня 2023 року виповниться 60 років з дня підписання Віденської конвенції про консульські зносини. Ця Конвенція виконала два головні завдання: конкретизувала норми звичаєвого права, надала їм форму договірного права; закріпила консульські функції і привілеї, що за своїм змістом значно ширші порівняно з тими, що виникають зі звичаєвого права.

Загалом Конвенція визначила мінімальний стандарт, яким мають керуватися держави при встановленні та підтриманні консульських зносин. Українська асоціація зовнішньої політики, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин та Університет «КРОК» у зв’язку із цим ювілеєм запланували проведення 18 квітня 2023 року о 14:00 Круглого столу: «Консульська служба – 60 років служіння людству». Захід відбудеться у читальній залі бібліотеки Університету. Буде забезпечено також онлайн- транслювання з допомогою платформи «Teams».

У заході візьмуть участь ветерани дипломатичної та консульської служби України, вчені-міжнародники.

Запрошуємо до участі в Круглому столі всіх бажаючих.

Оновлено: Четвер, 13 квітня 2023 22:09

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Круглий стіл: «Консульська служба – 60 років служіння людству»