«КРОК+» або «LABораторія DISайну»

Вперше в Університеті «КРОК» з вересня 2019 року стартує унікальний проект з неформальної освіти – «КРОК+» або «LABораторія DISайну».

LЛлайтово – саме Ви обираєте потрібний Вам курс для ознайомлення із дизайном або для поглиблення вже існуючих знань

AАамбітно – так ми такі, і саме такі наші слухачі

BБбізнесово – ми цінуємо Ваш час і гроші, тільки корисні знання та практичні навички

DДдизайн – це те, чим живуть і захоплюються наші викладачі

IІінтелектуально – ми за навчання, ми за розвиток

SЗзразково – Ви з нами?

 • Лабораторія дизайну. Неформальна освіта.

  Можливість отримати знання в сфері дизайну за обраною темою із оптимальним графіком. Для студентів КЕПіТу, Університету «КРОК» та постійних слухачів лояльне ціноутворення.

  Запрошуємо отримати неформальну освіту за такими курсами:

  Поспішай зануритися в атмосферу креативу, насолоджуючись творчим процесом!

  Місце проведення: вул. Табірна, 30–32, Університет «КРОК» (мапа)

  Ласкаво просимо :)

 • Факультатив

  ФаCULTатив

  Тривалість: 8 занять по 3 години
  Періодичність: двічі на тиждень (в цілому, 1 місяць)
  Кількість учасників: від 6 до 12

  Вартість:
  3 240 грн / курс
  2 400 грн / курс – для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК», КЕПІТу та КЛБ

  Факультатив «Креативне мислення» (2 рази на рік: жовтень/ грудень)

  Відправна мить будь-якого творчого процесу - це сплеск енергії та емоцій, що виникає при зустрічі із замовником та обов'язково приводить до втілення в реальність нового, авторського проекту, що, насправді, є творчою подорожжю... з пункту А до пункту В, під час якої, дизайнер може пройти, прожити нову цікаву історію, «закохавши» і замовників у процес перевтілення простору.

  Авторський курс від Тетяни Савченко, яка більше 15 років створює унікальні житлові та громадські об'єкти середовища.

  Головна мета цього курсу – навчити відчувати, бачити ідею, використовуючи своє натхнення та інтуіцію для створення нової реальності.

  Факультатив «Інтер’єрний скетч» (2 рази на рік: жовтень / березень)

  Зламався комп’ютер, а дедлайн подачі плану та деталей приміщення наближається? Бажаєте полегшити комунікацію із замовником? Не знаєте яким чином спростити роботу дизайнера? Спробуйте навчитись малювати скетчі інтер’єру, адже вміння малювати, підкресливши основні акценти, передаючи глянцевість, структуру, фактуру поверхні надає ескізам інтер’єру професійного вигляду.

  Під час практичної частини нашого факультативу ви відпрацюєте техніку графічної подачі маркерами від деталей до плану, від розгортки стін до перспективи. У вас буде можливість навчитись азам скечінгу, що є дуже популярним у професійних колах у всьому світі, дізнаєтесь основні його прийоми та секрети.

  Головна мета цього курсу – навчити швидко, лаконічно, стильно та впевнено візуально зображати свою ідею.

  Факультатив «Ландшафтний скетч» (2 рази на рік: листопад / квітень)

  Ландшафт представлений у ручній графіці – це не тільки красиво, це завжди класика, це високий рівень професіоналізму. Чимало відомих ландшафтних бюро та студій використовують ручну графіку на рівні із комп’ютерною. Буде зовсім незайвим навчитись малювати ландшафтні скетчі. Курс орієнтований як на тих, хто вже працює у сфері ландшафтного дизайну, так і на початківців. Аксонометричне зображення малого саду, перспектива, стилізація людини, планувальне рішення ландшафту – всі ці частини проекту ми виконаємо разом у ручній подачі, із використанням різних графічних матеріалів: акварельних фарб, кольорових олівців, маркерів.

  Головна мета цього курсу – знайти свій власний графічний стиль та отримати задоволення від ручної графіки.

  Факультатив «Fashion ілюстрація» (2 рази на рік: грудень / травень)

  Цікавишся тим, як саме створюється образ, нова модель, новий «лук»? Як дизайнер одягу або аксесуару доносить свою ідею до конструктора та кравця? Це і не дивно, адже одяг – частину нашого стилю життя. Мода і Фешн індустрія диктують тенденції та впливають на вподобання. Скетч у фешн, як окремий етап творчого пошуку: як донести не тільки ідеєю, але й конструкцію одягу, не стільки стиль, скільки форму, лінії, пропорції? Кольорове співвідношення та поєднання фактур, прозорості та цупкості тканини?

  Головна мета цього курсу – навчити намалювати так, щоб зрозумів конструктор, щоб відчули клієнти, щоб відбулась магія створення нового образу.

  Реєстрація на ФаCULTатив

 • База

  БаZA

  Тривалість: 8 занять по 3 години
  Періодичність: один раз на тиждень (в цілому, 2 місяці)
  Кількість учасників: від 6 до 12

  Вартість:
  3 240 грн / курс
  2 400 грн / курс – для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК», КЕПІТу та КЛБ

  База «Основи рисунку та живопису» (2 рази на рік: вересень-жовтень / 14 січня – 14 березня)

  Багато людей говорять, що все життя мріяли малювати, але так і не навчились. Або колись вміли, а зараз не мають часу. Ми віримо, що кожного можна навчити малювати, головне, знайти для цього мотивацію. На заняттях у вас буде можливість навчитись бачити не яблуко, а його грані, не драперіїю, а ті площини та ребра жорсткості, що формують її складки. Форма та простір – отримають конструктивне тлумачення, відкриваючи красу світу по-новому.

  Головна мета цього курсу – навчити вас довіряти вашим очам, що бачать світ, та довіряти рукам, що його зображують.

  База «Історія Мистецтва та дизайну» (2 рази на рік: листопад-грудень / 14 березня – кінець травня (мінус травневі свята)

  Ви любите подорожувати, зачитуєтесь історичними романами, переглядаєте історичне та жанрове кіно, і інколи задаєтесь питанням, чим Відродження відрізняється від Модерну? Хочете дізнатись, хто той художник, що створив найбільш відомий в світі мурал? Хочете дізнатись, чи Моне і Мане – це одна й та сама людина? Звичайно, про всіх художників у нашому курсі ми просто не встигнемо розповісти, однак, базовий цикл «Історія мистецтва та дизайну» допоможе вам із легкістю орієнтуватись у основних історичних художніх стилях, розумітись у основних художніх техніках. І звичайно, розрізняти Мане і Моне. В частині, що присвячена історії дизайну, ви дізнаєтесь про основні види дизайну, історичні віхи його розвитку.

  Головна мета цього курсу – познайомити із суттю історії мистецтва, забезпечивши необхідними для цього знаннями.

  База «Дизайн інтер’єру» (2 рази на рік вересень-жовтень / лютий-березень)

  Звичайно, для того, щоб бути професійним дизайнером інтер’єру базового курсу замало, на кафедрі дизайну в Університеті «КРОК» майбутні дизайнери навчаються 4 роки. Але ми чесно стверджуємо, що проходження цього курсу надає можливість сформувати базові знання з дизайну інтер’єру, розуміючи, чи близька ця професія саме вам. Під час навчання ви отримаєте теоретичну «платформу»: етапи проектування, ескізи, клаузури, сам проект, як пакет документів, його склад, його покрокове виконання, значення та зміст кошторису. Дизайн інтер’єру – це не тільки, коли красиво, інтер’єр має бути функціональним, продуманим до найдрібніших деталей, орієнтований на особистість замовника. Це кропітка праця, однак дуже драйвова та цікава, ви зможете в цьому переконатись під час практичної частини курсу.

  Головна мета цього курсу – дати основні теоретичні знання та практичні навички у сфері дизайну інтер’єру.

  Реєстрація на БаZA

 • Інтенсив «Дизайн Weekend»

  Інтенсив «Дизайн Weekend»

  Тривалість: 6 занять по 3 години (вечір п’ятниці одне заняття, субота три заняття та неділя 2 заняття)
  Періодичність: один раз на місяць (за кількістю заявок)
  Кількість учасників: від 6 до 12

  Вартість:
  2 600 грн / курс
  2 000 грн / курс – для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК», КЕПІТу та КЛБ

  Інтенсив «Креативне мислення» (2 рази на рік: вересень, грудень)
  Інтенсив «Інтер’єрний скетч» (2 рази на рік: жовтень, березень)
  Інтенсив «Ландшафтний скетч» (2 рази на рік: листопад / квітень)
  Інтенсив «Fashion ілюстрація» (2 рази на рік: грудень / травень)
  Інтенсив «Дизайн інтер’єру» (2 рази на рік: жовтень / березень)
  Інтенсив «Fashion» (2 рази на рік: листопад / квітень)

  Інтенсив «Дизайн Weekend» – цей вид навчання є досить популярним серед тих, хто у будні дні працює або навчається, тому навчання саме у «вихідні дні» для них ідеальне. Кожен «Дизайн Weekend» ми починаємо у п’ятницю (з 18:00 до 21:00), він триває всю суботу (з 10:00 по 21:00) і завершується у неділю (з 11:00 по 18:00). Це прекрасна можливість повністю зануритись у обраний курс, отримати у щільному графіку професійну «прокачку», або основу для усвідомленого вибору майбутньої професії. Це «коктейль» із теорії доступною мовою, професійних порад, практичних завдань, роз’яснень та цінних зауважень від досвідченого куратора курсу. Плюсом інтенсиву є те, що всі матеріали та інструменти входять у вартість навчання, тому можна спробувати «Інтер’єрний скетч» або «Fashion ілюстрацію» не витрачаючи зайвого.

  Головна мета цього курсу – сформувати новий рівень підготовленості, збагатити професійно, заглибити існуючі знання та практичні навички, провести вихідні якісно та із користю.

  У стадії розробки та на етапі формування програми такі інтенсиви: «Психотип, колір у дизайні», «Народні ремесла», «Тренд і стилістика, бренд і стиль» та інші.

  Реєстрація на інтенсив «Дизайн Weekend»

 • ARTкіно

  ARTкіно

  Тривалість: 12 занять по 3 години
  Періодичність: один раз на місяць (в цілому, 12 місяців)
  Кількість учасників: від 12 до 30

  Вартість:
  960 грн / рік
  720 грн / рік – для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК», КЕПІТу та КЛБ

  Дивимось кіно англійською, маємо дискусійний клуб із попередньо підготовленим глосарієм, п’ємо чай та покращуємо рівень англійської та поглиблюємо знання з дизайну та мистецтв.

  «АRTкіно» – не будемо вас налаштовувати на навчання, оскільки, це не зовсім воно. Наші зустрічі раз на місяць – це можливість з користю провести кіно-вечір у кампанії друзів за переглядом якісної стрічки англійською мовою, які за тематикою близькі до дизайну та мистецтва. Учасники нашого «АRTкіно» за тиждень до перегляду будуть отримувати глосарій до обраної стрічки, перегляд буде супроводжуватись активною дискусією англійською мовою із чаюванням.

  Головна мета цього курсу – у неформальній та дружній атмосфері долучитись до світу кінематографу, покращуючи знання з мистецтва та дизайну та англійської мови.

  Реєстрація на ARTкіно

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Проектна діяльність » «КРОК+» або «LABораторія DISайну»