Фахові видання Університету

Результати наукових досліджень учених та молодих науковців можуть бути опубліковані у фахових виданнях Університету.

Вчені записки Університету «КРОК»

Вчені записки Університету «КРОК»

Збірник наукових праць Вчені записки Університету «КРОК» внесено до Переліку наукових публікацій України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з економіки (Наказ МОН України №1021 від 7 жовтня 2015 року). Збірник розрахований на науковців, аспірантів та економістів-практиків, які проводять дослідження сучасних проблем економіки та шляхів їх розв'язання.

 
Правничий вісник Університету «КРОК» (юридичні, психологічні науки)

Правничий вісник Університету «КРОК» (юридичні, психологічні науки)

Збірник наукових праць «Правничий вісник Університету «КРОК» включений до Переліку наукових публікацій України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук. Журнал є фаховим із юридичних та психологічних наук (Наказ МОН України №1328 від 21 грудня 2015 року).

 

Видання за участю Університету «КРОК»

Науковий журнал «Зовнішні справи» (UA Foreign Affairs)

Науковий журнал «Зовнішні справи» (UA Foreign Affairs)

Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» разом із ГО «Українська асоціація зовнішньої політики», Благодійна організація «Благодійний фонд «Інститут громадської дипломатії» є засновниками журналу.

Науковий журнал «Зовнішні справи» (UA Foreign Affairs) є фаховим виданням з політичних та історичних наук. Формат наукового журналу «Зовнішні справи» – спадкоємця «Політики і час» – став спробою зробити зовнішню політику справою експертів, науковців та всіх тих, хто нею цікавиться, донести нестандартні наукові ідеї до широкого загалу читачів.

 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Фахові видання