Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

«ПРОФ Fest 2011»

Професія «підприємець»

Володимир Логвиненко

Володимир Логвиненко

Винахідник, підприємець, громадський діяч, директор і власник консалтингової компанії «Доброслав Консалтинг», автор проектів «Wecanomy» та «Ecomir».
Спікер майстер-класу з професії «підприємець»

Отримав вищу економічну освіту.

Має досвід роботи в банківських системах, страхових, рекламно-поліграфічних, тренінгових та ІТ-компаніях, громадських організаціях.

Зацікавлення: фінанси, інновації, тренінги, IT, електронні платіжні системи, соціальні програми, стародавній світ, філософія, психологія, творчість і саморозвиток людини.

У 2011 році отримав премію в рамках програми «Український національний Олімп» за розробку фінансово-освітньої гри «Wecanomy».


На Вашу думку, хто такий підприємець? Які його обов’язки?

В основному це самозайнята особа, яка провадить підприємницьку діяльність. Якщо говорити про юридичний аспект, то це може бути як фізична, так і юридична особа.

Спираючись на власний досвід, хочу зауважити, що далеко не кожний підприємець є бізнесменом.

Назвіть, будь ласка, плюси та мінуси цієї професії

Більша самостійність у прийнятті рішень. Хоча відсутність досвіду може коштувати дуже дорого.

Порівняно з іншими професіями ця дає більші можливості для самоідентифікації в суспільстві і творчої самореалізації.

Потрібно брати на себе відповідальність за власні рішення та дії і нерідко за інших людей також.

Плюси це чи мінуси – визначайте самі.

Де працює підприємець?

Підприємці працюють всюди. Вони мають дуже швидко підлаштовуватися під зовнішні обставини і заповнюють незайнятий до цього простір. Якщо не підлаштовуються, то мусять закриватися.

Статистика щодо того, скільки підприємців успішно зустрічають перше п’ятиріччя своєї діяльності, просто вражає!

Якими особистими якостями повинен володіти підприємець?

Організаційними, лідерськими, професійними в межах свого напряму діяльності. Певною мірою підприємець має бути винахідником, а також реалізатором своїх ідей та діяти швидко, професійно і рішуче.

Скажіть, на яку заробітну плату слід розраховувати людині, яка обрала собі професію підприємця?

Підприємець зазвичай на заробітну плату не розраховує.

Опишіть буквально трьома реченнями робочий день підприємця

Від світанку і до ночі, нерідко без вихідних. Коли підприємець починає легко вирішувати питання розподілу часу, делегування, налагодження чіткої системи в роботі, тоді його можна називати бізнесменом.

Чи можете Ви розвіяти декілька найпоширеніших міфів про дану професію?

Серед неправильних уявлень щодо діяльності підприємця можу назвати такі:

  • Кожен хотів би стати підприємцем.
  • Підприємець має вільний час для себе і своєї сім’ї.
  • Хтось має платити підприємцю зарплату.
  • Податкова й інші державні органи ставляться до нього з повагою як до годувальника і того, хто створює робочі місця.
  • Це легка праця.
  • Це нецікаво.

Професія «логістик»

Сергій Мазняк

Сергій Мазняк

«Danone Україна»
Спікер майстер-класу з професії «логістик»

У бізнесі з 2002 року.
Спробував себе в різних напрямах до того, як стати професіоналом в управлінні Supply Chain – фінанси, управління персоналом, продажі в сфері бізнес-аналізу.
Кар’єру розпочав у компанії-лідері пивного ринку «САН Інтербрю Україна».
Із 2006 року працює в компанії-лідері молочного ринку «Данон Україна».
У «Данон» з 2006 р. очолював і фактично створив функцію інтегрованого планування (попит – запаси – виробництво – сировина і матеріали).

Із 2008 р. очолює і розвиває логістичні операції – 500 осіб, 9 філіалів, затратний бюджет понад 100 млн грн. на рік.


На Вашу думку, хто такий логістик? Які його обов’язки?

У широкому розумінні це людина, яка створює та реалізує найефективніші способи переміщення продукту (товар чи послуга) від виробника до кінцевого споживача.

Назвіть, будь ласка, плюси та мінуси цієї професії

Технологічність і постійний драйв.

Мінусів немає.

Де працює логістик?

Будь-яка сфера діяльності. Навіть банки мають у своєму штаті людей, які виконують ці функції.

Якими особистими якостями повинен володіти логістик?

Ефективний логістик має поєднувати в собі якості, які рідко зустрічаються в одній людині, – аналітичні здібності, технологічність та методологічний підхід, і разом з тим високі комунікативні/презентаційні якості та, що дуже важливо в глобалізованому суспільстві, знання іноземних мов.

Звичайно, у будь-якій професії успіху досягають сильні особистості, справжні лідери. Для професії логістика це також дуже актуально.

Скажіть, на яку заробітну плату слід розраховувати людині, яка обрала собі професію логістика?

Для зрілого логістика-управлінця сьогодні – 10–40 тис. грн./міс.

Опишіть буквально трьома реченнями робочий день логістика

Неможливо. Різні напрями та рівні управління обумовлюють різне наповнення. Це й налагодження та контроль за процесами, і управління виконанням, і переговори з клієнтами та постачальниками.

Чи можете Ви розвіяти кілька найпоширеніших міфів про дану професію?

Міф № 1: «Логістика – це виключно склади та транспортування». Не тільки. Це й інтелектуальне управління запасами та рухом цінностей, і зовнішньоекономічна діяльність, і робота з клієнтами, і ще деякі специфічні для кожного окремого бізнесу речі.

Міф № 2: «Нетехнологічна галузь, з низьким пріоритетом в бізнесі». По-перше, ефективна логістика – це конкурентна перевага, завдяки якій правильний продукт опиняється в правильному місці в правильний час. По-друге, витрати на логістику чи дистрибуцію в різних галузях становлять від 10 до 25–30% собівартості. Хіба розумний бізнес буде приділяти цьому мало уваги? Від того й виникає необхідність залучення ресурсів та технологій для побудови міцних, витратоефективних і гнучких ланцюгів постачання.

Фото та Відео



Результати проекту

У Києві під гаслом «Обери своє!» відбувся
Другий профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest 2011»

19 листопада на базі Університету «КРОК» проходив профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest 2011». Під час заходу старшокласники та їхні батьки мали змогу поспілкуватися з представниками різних фахів, взяти участь у тренінгах з особистісного розвитку, дізнатися історії успіху від професіоналів та отримати безліч приємних сюрпризів.

Фестиваль відбувався у форматі «barcamp»: серед 23 профорієнтаційних майстер-класів та 17 тренінгів з особистісного розвитку, які проходили паралельно, учасники могли обирати найцікавіші для себе. Найбільшою популярністю серед молоді користувалися майстер-класи «Психолог», «Адвокат», «Маркетолог», «Програміст», «Банкір». Серед тренінгів найбільш цікавими учасники визнали «5 принципів у виборі професії свого життя» та «Зоряний шлях. Як побачити шляхи до щасливих зірок свого життя та скласти карту власного зоряного неба».

«ПРОФ Fest 2011» - Результати проекту

Проводили майстер-класи та тренінги представники соціально відповідальних організацій і компаній – Life:), Global Logic, «Каштан 2000», «5 канал», Idea Group, Danone, «Фінекс», «Мрія», «Веолія», «Просто Тренінг» та інших. У межах третьої лінійки гості фестивалю прослухали три історії успішних людей. Найбільш активні учасники заходу отримали в подарунок органічне молоко та чашки з логотипом фестивалю.

«ПРОФ Fest 2011» - Результати проекту

Під час кава-брейків старшокласники та їхні батьки активно брали участь у грі «КРОК до студентського життя» та квесті, створювали власну карту мрій, відгадували професії у грі «Поле ПРОФ Fest», дізнавалися про своє майбутнє від відуна, мали змогу створити дерево професій, продегустувати смачну закваску та підкріпитися бутербродами.

Навіть танцювальний флеш-моб, який завершував фестиваль, мав на меті змотивувавати молодь рухатися до своєї мети. Кожен учасник зміг випустити у небо кульку, написавши на ній свою заповітну мрію.

«ПРОФ Fest 2011» - Результати проекту

Фестиваль об’єднав 404 учасники – 286 старшокласників та їхніх батьків, 40 спікерів, 60 студентів організаційної команди та 18 членів проектної команди.

Результати аналізу анкетування учасників фестивалю дозволили організаторам заходу з’ясувати, що 75% опитаних оцінили корисність проекту на 5 балів, 24% – на 4 бали, 2% – на 3 бали. Крім того, 77% учасників зауважили, що фестиваль був організований «Дуже вдало», 22% – «Вдало».

Організатором фестивалю виступила Проектна група «SPG» Університету «КРОК». Підтримку заходу надали спонсори (група аграрних компаній «ЕтноПродукт», холдинг «Молочний Альянс» та студія аеродизайну «П’ятачок»), 28 партнерів та 4 інформаційні партнери.

Нас підтримують

Запрошуємо соціально відповідальні компанії та всіх небайдужих підтримати проект!

Ми будемо щиро вдячні за фінансову, інформаційну, ресурсну та професійну допомогу.

З питань співпраці звертайтеся, будь ласка, до нашого Networking-менеджера Альони Янішевської, (093) 570-80-79

МИ ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ НАШИМ СПОНСОРАМ ТА ПАРТНЕРАМ!

Наші партнери

Наші партнери

Лого партнераСайт Просто ТренінгаЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнера ASySЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнераЛого партнера

Інформаційні партнери

Лого партнераЛого партнераЛого партнера

Державні установи

Лого державної установиЛого державної установиГоловне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok