Спеціальність «Комп’ютерні науки»

Коледж економіки, права та інформаційних технологій

 • Інформація про спеціальність

  Навчання за спеціальністю «Комп’ютерні науки» передбачає опанування широкого спектра сучасного прикладного програмного забезпечення високого рівня, яке використовується в галузях промисловості, бізнесу та менеджменту.

  Під час навчання студенти отримують комп’ютерну, математичну, соціально-економічну та гуманітарну підготовку, здобувають ґрунтовні знання, необхідні для реалізації за одним із найбільш перспективних у світі професійних напрямів.

  Підготовка студентів за спеціальністю «Комп’ютерні науки» здійснюється за наступними освітніми програмами:

 • Освітня програма «Комп’ютерна графіка та анімація» | молодший спеціаліст

  Вступники на спеціальність «Комп’ютерні науки» в Коледжі можуть обрати освітню програму «Комп’ютерна графіка та анімація».

  Освітня програма – це конкретизація фаху й набуття більш вузьких знань у рамках спеціальності «Комп’ютерні науки».

  На рівні молодшого спеціаліста дисципліни, що відносяться до спеціальності «Комп’ютерні науки», викладаються в межах зазначеної освітньої програми починаючі з другого курсу, коли з’являються відмінності в переліку вибіркових дисциплін. До цього часу студент має можливість змінити освітню програму за попереднім узгодженням з директором Коледжу без академічної різниці.

  Освітня програма «Комп’ютерна графіка та анімація» — це програма, яка передбачає комплексну підготовку кваліфікованих фахівців у галузях комп'ютерної графіки, кіно, рекламі, анімації, телебачення, розробці комп’ютерних ігор та медіа-індустрії.

  Високий рівень навчання забезпечується тісним зв'язком з індустрією, що допомагає вибудовувати освітній процес у відповідності до її вимог.

  Програма кожної дисципліни включає блок необхідних теоретичних питань з поглибленим засвоєнням матеріалу на основі реальних проектів. При цьому приділяється велика увага практичній підготовці студентів, можливостям використовувати та працювати з різними програмними засобами та спеціалізованими автоматизованими графічними комп’ютерними системами.

  Спеціаліст з комп’ютерної графіки та анімації – це універсальний, але водночас вузькоспеціалізований фахівець, творча особистість і в той же час терплячий співробітник «конвеєрного» виробництва, що володіє всіма традиційними для професії навичками і першим освоює нові технології.

  У процесі навчання студенти отримують практичні навички з розробки концепцій та графічної підтримки веб-проектів (загальний стиль, модулі, банерні блоки, елементи навігації), вчаться створювати загальний стиль та графічне оформлення промоакцій компанії (банери, рекламні блоки), розроблювати графічне оформлення офлайн-проектів (макети POS-матеріалів – брошури, буклети, флаєри, візитівки; точки продажу – вітрини, сіті-лайти, ресепшен-зони, виставкові зони).

  Працевлаштування

  Випускники мають можливість працювати в мультиплікаційних студіях, у виробництві кіно і телевізійного контенту, рекламній та ігровій індустріях. Достатньо великий попит є на фахівців художнього 3D-моделювання, концепт-художників, дизайнерів ігрових (мобільних) інтерфейсів, аніматорів, 3D-художників

  Продовження навчання

  Випускники з дипломом молодшого спеціаліста можуть продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавра, а в подальшому – магістра та доктора філософії

   
 • Освітня програма «Комп’ютерні мережі та адміністрування» | молодший спеціаліст

  Вступники на спеціальність «Комп’ютерні науки» в Коледжі можуть обрати освітню програму «Комп’ютерні мережі та адміністрування».

  Освітня програма – це конкретизація фаху й набуття більш вузьких знань у рамках професії. На рівні молодшого спеціаліста, вивчення дисциплін із зазначеної освітньої програми в межах спеціальності «Комп’ютерні науки» починається з другого курсу, коли з’являються відмінності в переліку вибіркових дисциплін. До цього часу студент має можливість змінити освітню програму за попереднім узгодженням з директором Коледжу без академічної різниці.

  Освітня програма «Комп’ютерні мережі та адміністрування» об'єднує традиційну освіту, засновану на безпосередньому контакті викладача зі студентами, з мультимедійними навчальними курсами і засобами тестування на базі інтернет-технологій.

  Програма готує своїх майбутніх випускників до роботи, що пов'язана з використанням мережевих та інформаційних технологій у державному і приватному секторах економіки.

  Фахівець з комп’ютерних мереж та адміністрування – це спеціаліст, в обов'язки якого входить забезпечення роботи комп'ютерної техніки, операційних систем, програмного забезпечення і контроль за рівнем інформаційної безпеки. Інакше кажучи, це вищий IT-менеджер, який відповідає за безперебійну роботу і безпеку IT у компанії.

  У процесі навчання студенти отримують практичний досвід в адмініструванні серверів на операційній системі Windows, отримують практичні навички роботи з активним та пасивним мережевим обладнанням і підтримкою користувацьких додатків.

  Працевлаштування

  Випускники за освітньою програмою «Комп’ютерні мережі та адміністрування» можуть займати такі посади:

  • Системний адміністратор – займається підтримкою працездатності невеликого парку комп'ютерної техніки та обслуговуванням мережі.
  • Адміністратор мережі – займається розробкою та обслуговуванням мереж.
  • Системний інженер (або системний архітектор) – займається побудовою корпоративної інформаційної інфраструктури на рівні додатків.
  • Адміністратор безпеки мережі – займається проблемами інформаційної безпеки, документуванням політики безпеки, регламентів і положень про інформаційні ресурси.
  • Адміністратор веб-сервера – займається встановленням, налаштуванням і обслуговуванням програмного забезпечення веб-серверів.
  • Адміністратор баз даних – спеціалізується на обслуговуванні баз даних.
  • Адміністратор поштових серверів – займається налаштуванням і підтримкою електронної пошти

  Продовження навчання

  Випускники з дипломом молодшого спеціаліста можуть продовжити навчання для здобуття ступеня бакалавра, а в подальшому – магістра та доктора філософії

   
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.