Гостьова книга - Університет «КРОК»

Гостьова книга Університету «КРОК»

Ви можете залишити повідомлення українською або російською мовою. Воно буде опубліковано після перевірки адміністратором.
Щоб залишити повідомлення англійською мовою, будь ласка, перейдіть на гостьову книгу управління міжнародного співробітництва.

Залишити повідомлення
Тема *
Ім'я *
Email
Повідомлення *
Підтвердження зображення * Изображение CaptchaОбновить изображение
   
 

Романович Анна: Студентський офіс

Закінчила бакалаврат програми менеджменту цього року і хочу висловити свою неймовірну подяку Слепенко Людмилі! Особливо в такий важкий період карантину вона підтримувала з усіма критичними та терміновими питаннями, виділяла особистий час аби зрозуміти проблему та завжди була на зв‘язку. Разом ми розкрили всі таємниці моїх непроставлених оцінок, знайшли викладачів та закрили всі академічні питання рекордно швидко:) Хочу підтримати студентський офіс та таких неймовірних менеджерів як Людмила Василівна і ще раз подякувати за цю відкритість, доброзичливість та турботу. Шкодую що не зверталась частіше та напряму, тому дійсно раджу набиратись сміливості та уточнювати всі питання що вас турбують. Проактивність має бути двосторонньою!

Шановна Анна!
Щиро дякуємо Вам за відгук та теплі слова! Успіхів Вам!

Середа, 10 червня 2020, 18:49

Олександр Охрімець: Подяка

Доброго дня, дуже вдячний за допомогу в.о. директора студентського офісу Слепенко Людмилі Василівні за допомогу у пошуку колишніх викладачів, ще раз переконався, що в університеті працюють справжні професіонали, як і 20 років тому, коли я навчався. Раджу всім, хто обирає ВНЗ для вступу або робочої кар'єри - університет "КРОК", тут ви зможете отримати не лише знання міжнародного рівня, а і чудових друзів, колег та підтримку не лише в робочих та навчальних питаннях. Дякую всім викладачам, які мене навчали.

Шановний Олександре!
Щиро дякуємо Вам за відгук та теплі слова! Успіхів Вам і процвітання!

Вівторок, 16 квітня 2019, 10:56

Светлана: курсы подготовки кадровой службы

Здравствуйте, несколько лет назад я проходила курсы кадровых работников у вас, очень понравилось, скажите пожалуйста, есть ли на данный момент такие курсы, хочу пройти как повышение квалификации повторно.

Здравствуйте, Светлана! Курсы повышения квалификации в Университете организовывает Институт магистерской подготовки и последипломного образования. Связаться с Институтом можно по телефонам 453-20-89, 450-71-39.

Понеділок, 27 листопада 2017, 17:51

Тетяна: Робота столової в неділю

По неділям у студентів заочної форми навчання почалися заняття. Але зіткнулися з тим, що немає мождивості пообідати. сьлова не працює і з 4 буфетів працює лише один. Черга довжелезна, неможливо навіть під час великої переви попити кави чи щось перекусити. Не кажучи про повноцінний обід. Це - теж важливий фактор сервісу для студентів.

 

Шановна Тетяно!
Дякуємо за зауваження. Передамо інформацію відповідальним.


Понеділок, 23 жовтня 2017, 13:07

Юлия: Адрес

Можно узнать адрес электронной почты кафедры математических методов и статистики

Уважаемая Юлия!
Вы можете воспользоваться формой обратной связи по ссылке Кафедра математичних методів та статистики или направить свое сообщение на адрес [email protected] с пометкой "Для кафедры математических методов и статистики"

Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:57

 

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Гостьова книга