Гостьова книга Університету «КРОК»

Ви можете залишити повідомлення українською або російською мовою. Воно буде опубліковано після перевірки адміністратором.
Щоб залишити повідомлення англійською мовою, будь ласка, перейдіть на гостьову книгу управління міжнародного співробітництва.

Залишити повідомлення
Тема *
Ім'я *
Email
Повідомлення *
Підтвердження зображення * Изображение CaptchaОбновить изображение
   
 

Олександр Охрімець: Подяка

Доброго дня, дуже вдячний за допомогу в.о. директора студентського офісу Слепенко Людмилі Василівні за допомогу у пошуку колишніх викладачів, ще раз переконався, що в університеті працюють справжні професіонали, як і 20 років тому, коли я навчався. Раджу всім, хто обирає ВНЗ для вступу або робочої кар'єри - університет "КРОК", тут ви зможете отримати не лише знання міжнародного рівня, а і чудових друзів, колег та підтримку не лише в робочих та навчальних питаннях. Дякую всім викладачам, які мене навчали.

Шановний Олександре!
Щиро дякуємо Вам за відгук та теплі слова! Успіхів Вам і процвітання!

Вівторок, 16 квітня 2019, 10:56

Светлана: курсы подготовки кадровой службы

Здравствуйте, несколько лет назад я проходила курсы кадровых работников у вас, очень понравилось, скажите пожалуйста, есть ли на данный момент такие курсы, хочу пройти как повышение квалификации повторно.

Здравствуйте, Светлана! Курсы повышения квалификации в Университете организовывает Институт магистерской подготовки и последипломного образования. Связаться с Институтом можно по телефонам 453-20-89, 450-71-39.

Понеділок, 27 листопада 2017, 17:51

Тетяна: Робота столової в неділю

По неділям у студентів заочної форми навчання почалися заняття. Але зіткнулися з тим, що немає мождивості пообідати. сьлова не працює і з 4 буфетів працює лише один. Черга довжелезна, неможливо навіть під час великої переви попити кави чи щось перекусити. Не кажучи про повноцінний обід. Це - теж важливий фактор сервісу для студентів.

 

Шановна Тетяно!
Дякуємо за зауваження. Передамо інформацію відповідальним.


Понеділок, 23 жовтня 2017, 13:07

Юлия: Адрес

Можно узнать адрес электронной почты кафедры математических методов и статистики

Уважаемая Юлия!
Вы можете воспользоваться формой обратной связи по ссылке Кафедра математичних методів та статистики или направить свое сообщение на адрес [email protected] с пометкой "Для кафедры математических методов и статистики"

Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:57

Полина: Прохождение аттестации

Добрый день! Я - гражданка Украины и проживаю в г. Павлоград Днепропетровской оласти. С 2013 по 2017 год проходила обучение в Крыму в Экономико-гуманитарном колледже Гуманитарно-педагогической Академии (филиал) Федерального Государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Крымский федеральный университет имени В.И. Вернадского" (г.Ялта) по специальности "Финансы". До оккупации Крыма - Экономико-гуманитарный колледж Крымского Гуманитарного Университета специальность 5.03050801 "Финансы и кредит". Возможно ли пройти аттестацию по данной специальности в Вашем учебном заведении для признания полученной квалификации и получения документа об образовании государственного образца?

 

Уважаемая Полина!
Обратитесь, пожалуйста, в консультационный отдел приемной комиссии Университета - (044) 455-57-57, 455-57-07.


Вівторок, 26 вересня 2017, 07:53

 

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Гостьова книга