Практика від партнерів-стейкголдерів — Університет «КРОК»

Практика від партнерів-стейкголдерів

12 квітня 2024 Новини та події

11 квітня 2024 року відбулась захоплююча зустріч студентів Фахового коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з представниками адміністрації коледжу та партнерами-стейкголдерами.

Під час зустрічі було оголошено про важливу новину для майбутніх фахівців цієї галузі - можливість проходження практики у відомій мережі ресторанів «Тарантіно». Це велика можливість для студентів отримати цінний досвід та практичні навички у реальних умовах роботи.

Крім того, на зустрічі було представлено нові ресурси в «Кабінеті студента» від Центру розвитку кар'єри. Тепер кожен студент має можливість з легкістю знайти «Місце працевлаштування» та «Місце практики», скориставшись цими ресурсами, та підібравши найбільш цікавий варіант для себе.

Ця зустріч стала важливим кроком у підготовці майбутніх фахівців готельно-ресторанного сектору, дозволяючи їм отримати практичний досвід та розвивати свої професійні навички на рівні з кращими спеціалістами цієї галузі.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практика від партнерів-стейкголдерів