Гостьова книга Університету «КРОК»

Ви можете залишити повідомлення українською або російською мовою. Воно буде опубліковано після перевірки адміністратором.
Щоб залишити повідомлення англійською мовою, будь ласка, перейдіть на гостьову книгу управління міжнародного співробітництва.

Залишити повідомлення
Тема *
Ім'я *
Email
Повідомлення *
Підтвердження зображення *
   
 

яна: подработка и спортивные секции

здравствуйте, есть в колледже стипендия, подработка и почему нету футбольной секции? тут же ребята по-любому не бальники и очень попрошу создать футбольную секцию

Уважаемая Яна!
Колледж при Университете "КРОК" - негосударственное учреждение. Обучение в нем платное, и стипендии студентам не выплачиваются. Но предусмотрены скидки в оплате, в частности для тех студентов, которые успешно учатся.
Помощь студентам в трудоустройстве оказывает Центр развития карьеры. Также Центр помогает в составлении резюме, подготовке к собеседованию, проводит различные мероприятия для тех, кто заинтересован в поиске работы.
Студенты Колледжа могут посещать секции по волейболу и теннису. Работает тренажерный зал. Открытие футбольной секции, к сожалению, не планируется.

Понеділок, 03 квітня 2017, 19:27

Сергій: Курси для отримання сертифікату аудитора

Доброго дня! Чи є в університеті освітні програми чи курси аби отримати сертифікат аудитора?як можна отримати інформацію? дякую!

Шановний Сергію!
Інформацію про курсову підготовку (наявні освітні програми, термін, вартість навчання тощо) Ви можете дізнатися у фахівців Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти, що входить до складу Університету "КРОК". Контактний телефон: (044) 453-20-89.

Понеділок, 03 квітня 2017, 15:07

Катя: вступ

Доброго дня Чи можливий вступ до університету без сертифікату ЗНО? З дипломом після училища 2015 року?

Шановна Катерино!
Вступ на перший курс Університету для осіб, які мають повну середню освіту, відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Право на пільгові умови вступу (вступ за співбесідою чи за результатами ЗНО або вступних випробувань на вибір) мають певні категорії осіб, з переліком яких Ви можете ознайомитися за   посиланням . Якщо Ви маєте диплом молодшого спеціаліста, можете вступати на 2 чи 3 курс Університету (залежить від отриманої спеціальності і визначається за додатком до диплома). Вступ у цьому випадку - за результатами вступних випробувань. Детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами приймальної комісії: (044) 455-57-57, 455-57-07 або звернувшись за адресою: вул. Лагерна, 30/32, каб. 316. 

Понеділок, 27 березня 2017, 15:26

Лариса: Про допуск здачі звіту про практику

Добрий день, підкажіть,будь ласка, якщо є академічні заборгованості, то допускається студент до здачі звіту з практики.Хоча сам звіт здається раніше ніж закінчується термін практики.

Шановна Ларисо!
Зверніться, будь ласка, до Студентського офісу – каб. 103, тел: (044) 453-20-95

Четвер, 09 березня 2017, 20:39

Евения: День открытых дверей

Добрый день, подскажите будут ли проводится дни открытых дверей в апреле - має? (на 4 марта приехать не успеваем). Спасибо.

Уважаемая Евгения!
Ближайший День открытых дверей состоится 1 апреля. Начало в 11:00. Регистрация с 10:30. 
Но Вы также можете узнать всю интересующую информацию в любой другой день. 
Консультационный отдел приемной комиссии работает с понедельника по пятницу с 9:00 до 19:00 и в субботу с 10:00 до 15:00.

Четвер, 02 березня 2017, 09:24

 

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Гостьова книга