Навчання в Університеті «КРОК»

Консультаційний відділ
приймальної комісії
працює протягом року

Кабінет 316
(+38 044) 455-57-57
(+38 044) 455-57-07

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 19:30
сб.: 10:00 – 15:00
без обідньої перерви
нд.: вихідний

Університет засновано 1992 року. Сьогодні заклад має розгалужену структуру і в ньому навчаються близько чотирьох тисяч студентів. Очолює «КРОК» кандидат економічних наук, професор Лаптєв Сергій Михайлович.

В Університеті проводиться навчання за денною, заочною (дистанційною) формами для здобуття ступенів «бакалавр» та «магістр».

Приємна атмосфера, комфортні умови перебування в Університеті, безліч проектів для професійного розвитку і особистісного зростання доповнюють сучасні навчальні програми.

Для вступників на програми бакалаврату протягом року діють підготовчі курси, проводяться консультації з фахівцями приймальної комісії.

Університет співпрацює з навчальними закладами Австрії, Нідерландів, Польщі, Німеччини, Чехії та інших країн, реалізуючи спільні освітні програми і програми обміну та стажування студентів. За понад два десятки років з часу заснування Університету тут здобували освіту громадяни 30 країн світу.

ДО ПОСЛУГ СТУДЕНТІВ

Сучасна бібліотека, комп'ютерні класи, WI-FI
Забезпечення підручниками, практична підготовка
Їдальня, кав'ярня, студентський гуртожиток
Студентське життя, супровід кураторів
 

Завдяки змінам в освітньому законодавстві на базі кожної спеціальності за денною формою з’явилися спеціалізації, що дозволяють студентам здобувати сучасні й актуальні знання. Актуальні, адже до роботи над створенням цих спеціалізацій залучалися фахівці з підбору персоналу. Варіації стандартних програм нададуть студентам більше можливостей для професійної реалізації.

Спеціалізації бакалаврату

 

Спеціалізації магістратури

 

Крім навчального процесу та можливості займатися науковою роботою, Університет забезпечує для студентів насичене культурне життя: діють різноманітні гуртки, працює Культурний центр з вокальною та хореографічною студіями.

Можливості проявити свою індивідуальність, винагорода за сумлінність у вигляді знижок в оплаті дозволяють студентам почувати себе комфортно й упевнено в стінах Університету.

Для тих, хто вже має базову або повну вищу освіту, «КРОК» пропонує післядипломну і бізнес-освіту, аспірантуру та докторантуру, низку магістерських програм, програми підвищення кваліфікації, майстер-класи, тренінги, конференції тощо.

Незважаючи на вік та попередню освіту, кожен бажаючий може звернутися в Університет за профорієнтаційною допомогою. Тут проводиться тестування, реалізуються яскраві профорієнтаційні проекти. До речі, автори і організатори цих проектів – студенти і випускники Університету, учасники студентської проектної групи. Серед їхніх «творінь» масштабний фестиваль для старшокласників «ПРОФ Fest», профорієнтаційний табір «PROF CAMP» та багато інших заходів.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.