Вступ після 11-го класу

Вступ після 11-го класу відбувається за конкурсом за результатами ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) 2016, 2017 або 2018 років. Ви маєте право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та співбесід, якщо належите до однієї із зазначених категорій. Якщо Ви вступаєте за результатами ЗНО, зверніть увагу, що заяву на вступ потрібно подавати в електронному вигляді.

Зверніть увагу
Сертифікати з англійської, німецької, французської та іспанської мов цьогоріч враховуватимуться лише за результатами ЗНО 2018 року.

Оберіть спеціальність чи освітню програму, на яку Ви плануєте вступати у 2018 році.

Для зручності Ви можете скористатися фільтром: зазначте предмети ЗНО, на які Ви зареєструвалися, і перегляньте перелік спеціальностей та освітніх програм, на які Ви зможете вступити.

Для вступу в Університет на І курс для здобуття ступеня бакалавра Вам потрібно мати результати оцінювання з 3-х предметів (українська мова і література – обов’язково).

Звертаємо Вашу увагу
Описи спеціальностей та умови вступу на сторінках з переліку «Спеціальності Університету» в стані редагування та оновлення до середини лютого 2018 року.

Вступаючи до Університету на спеціальність «Дизайн», освітня програма «Дизайн середовища» абітурієнт повинен пройти творчий конкурс та мати результати оцінювання ЗНО лише з 2-х предметів - Українська мова і література та Історія України

Якщо у Вас є питання щодо спеціалізацій, процедури вступу і умов навчання, будь ласка, завітайте на День відкритих дверей або зв’яжіться з персональним менеджером.

Ви тут: Умови вступу » Вступ після 11-го класу