Проектна група «SPG»

Контактна інформація:
03113, Київ,
вул. Лагерна, 30–32, каб. 144
тел.: (+38 044) 455-57-12 (вн. 157)

Координатор проектної групи:
Аліна Желепа
моб.: (093) 573-58-38
alina@a.krok.edu.ua

Керівник проектної групи:
Ірина Тонконог
моб.: (093) 420-58-85
tonkonog@a.krok.edu.ua

Sphere of professional & personal growth

Проектна група «SPG» – відповідальна, креативна та цілеспрямована команда, що створює та реалізовує освітні, соціальні, корпоративні та PR-проекти з метою формування якісного професійного середовища.

SPG в обличчях

Наша місія – бути тим професійним середовищем,
яке ми хочемо бачити навколо себе.


 

Основні факти про «SPG»:

  • Проектна група «SPG» була заснована у червні 2010 року Іриною Скринник – голова Студентської ради КЕПІТу у 2005–2007 роках, голова Студентської ради Університету «КРОК» у 2007–2009 роках, «Зірка КРОКу» 2010 року, директор департаменту з розвитку.
  • Команда складається з проектних менеджерів, event- та pr-менеджерів, випускників освітніх проектів «Піраньї КРОКу» та «SPG school», які є випускниками та студентами старших курсів Університету «КРОК». Команда «Work team» налічує 13 постійних членів, а «SPG alumni» об’єднує більш ніж 30 випускників.
  • До реалізації проектів також залучаються волонтери – студенти Університету «КРОК». Команда волонтерів вже налічує понад 120 осіб.
  • У травні 2011 році в складі «SPG» створена медіа-група «KMG production». Основними завданнями медіа-групи є розробка та реалізація медіа-проектів для забезпечення відеосупроводу і просування проектів «SPG», налагодження внутрішніх комунікацій Університету.
  • Проектна група «SPG» активно співпрацює з бізнес-сектором, громадськими та молодіжними організаціями, фондами та державними структурами для отримання максимальних результатів від реалізації проектів. За період діяльності проектної групи «SPG» нас підтримали понад 60 організацій.
  • З листопада 2010 року до грудня 2013 року команда реалізувала 28 проектів для різних цільових груп та отримала Гран-прі на всеукраїнському конкурсі «Effect PROMO».
  • У травні 2012 року проектна група посіла ІІІ місце на національному конкурсі проектів «SIFE».
  • У грудні 2012 року «SPG» перемогла у Всеукраїнському конкурсі на кращу розробку КСВ-політики для компанії-партнера.

Проектна група «SPG» відкрита до співпраці та спільної реалізації проектів!

Ми робимо те, про що інші подумають завтра!
Приєднуйтесь!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Проектна діяльність » Проектна група SPG