Центр дистанційного навчання

Кабінет 325
(+38 044) 455-56-90, вн. 134
093-745-63-44

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 18:00
сб.: за розкладом відеолекцій
без обідньої перерви
нд.: вихідний

Дистанційне навчання – це комплекс освітніх послуг, що надається за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Під час навчання за дистанційною формою весь освітній процес проходить за індивідуальним розкладом у зручний для студента час та в зручному місці, адже потреби приходити до ВНЗ на лекційні та практичні заняття немає. Але слід пам’ятати, що при дистанційному навчанні фундаментом освітнього процесу є контрольована і цілеспрямована робота студента.

Університет «КРОК» пропонує такі спеціальності за дистанційною формою навчання:

  Можливий вступ на старші курси з дипломом молодшого спеціаліста чи дипломом бакалавра за іншою спеціальністю

Навчання передбачає:

  •   Самостійне засвоєння матеріалу, викладеного у вигляді тексту, відео, презентацій, посилань на різні джерела тощо
  •   Виконання завдань відповідно до наведених прикладів, сценаріїв, послідовностей самостійних і групових завдань. Як правило, за виконання завдань виставляються оцінки, а час на роботу може бути обмеженим
  •   Особистий контроль над засвоєнням матеріалу – найчастіше це тестування без обмежень у кількості спроб і без виставлення оцінок
  •   Складання заліку або іспиту за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (дистанційно)
  •   Постійний зв’язок з викладачем відповідної дисципліни

Основою для роботи студента є доступ до комплекту необхідних навчальних матеріалів у вигляді електронних навчальних курсів з кожної дисципліни, в яких можна знайти всю необхідну інформацію для вивчення. Лекції та практичні заняття проводяться у форматі відеоконференцій зі зворотним зв’язком, що забезпечує діалог між викладачем та студентом. Студент має можливість спілкуватися з викладачем, ставити запитання відповідно до теми завдання і одразу отримувати на нього відповідь. Зазвичай такі заняття проходять у групі, до якої входять не більше 10 студентів. Дистанційне навчання також передбачає систему індивідуальних консультацій студента з викладачем у режимі off-line і on-line.

Іспити та заліки студенти дистанційної форми навчання також складають без особистої присутності у стінах Університету. Перевірка знань може бути проведена як у формі електронного тестування, так і у формі on-line співбесіди.

Дистанційна форма навчання має характерні риси і заочної, і денної форм. Наприклад, сесії проходять двічі на рік, але в міжсесійний період студент повинен виконувати індивідуальні завдання та проходити тестування, щоб отримати допуск до проходження підсумкового контролю.

Якість дистанційної освіти досягається шляхом залучення найкращих педагогічних кадрів Університету, які мають значний досвід педагогічної та наукової роботи.

Дистанційна форма дозволяє гармонійно поєднувати навчання, професійну діяльність та повсякденне життя.

Після успішного закінчення навчання за дистанційною формою випускник отримує державний диплом

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Центр дистанційного навчання