Центр дистанційного навчання

Кабінет 325
(+38 044) 455-56-90, вн. 134
093-745-63-44

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 18:00
сб.: за розкладом відеолекцій
без обідньої перерви
нд.: вихідний

Дистанційне навчання – це комплекс освітніх послуг, що надається за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Під час навчання за дистанційною формою весь освітній процес проходить за індивідуальним розкладом у зручний для студента час та в зручному місці, адже потреби приходити до ВНЗ на лекційні та практичні заняття немає. Тривалість занять і їхню інтенсивність студент регулює самостійно. Але слід пам’ятати, що при дистанційному навчанні фундаментом освітнього процесу є контрольована і цілеспрямована самостійна робота студента.

Дистанційні підготовчі курси до складання ЗНО
Ступінь бакалавра
Ступінь магістра
 

Основою для роботи студента є доступ до комплекту необхідних навчальних матеріалів у вигляді електронних навчальних курсів з кожної дисципліни, в яких можна знайти всю необхідну інформацію для вивчення. Лекції та практичні заняття проводяться у форматі відеоконференцій зі зворотним зв’язком, що забезпечує діалог між викладачем та студентом. Студент має можливість спілкуватися з викладачем, ставити запитання відповідно до теми завдання і одразу отримувати на нього відповідь. Зазвичай такі заняття проходять у групі, до якої входять не більше 10 студентів. Дистанційне навчання також передбачає систему індивідуальних консультацій студента з викладачем у режимі off-line і on-line.

Іспити та заліки студенти дистанційної форми навчання також складають без особистої присутності у стінах Університету. Перевірка знань може бути проведена як у формі електронного тестування, так і у формі on-line співбесіди.

Дистанційна форма навчання має характерні риси і заочної, і денної форм. Наприклад, сесії проходять двічі на рік, але в міжсесійний період студент повинен виконувати індивідуальні завдання та проходити тестування, щоб отримати допуск до проходження підсумкового контролю.

Якість дистанційної освіти досягається шляхом залучення найкращих педагогічних кадрів Університету, які мають значний досвід педагогічної та наукової роботи.

Дистанційна форма дозволяє гармонійно поєднувати навчання, професійну діяльність та повсякденне життя.

Після успішного закінчення навчання за дистанційною формою випускник отримує диплом про вищу освіту державного зразка

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Центр дистанційного навчання