Ліцензії та акредитація

Університет економіки та права «КРОК» є вищим навчальним закладом IV (четвертого) рівня акредитації.У 2014 році відповідно до рішення ДАК від 27 грудня 2013 року, протокол № 108 (наказ МОН України від 08.01.2014 № 1-л), Університет «КРОК» отримав черговий сертифікат про акредитацію – cерія PІ-ІV № 1159341. Він діє до 1 липня 2019 р.

Сертифікат про акредитацію PІ-ІV № 1159341
Акредитація вищого навчального закладу – це державне визнання його статусу (рівня акредитації). Строк дії сертифіката про акредитацію закладу (спеціальності) для вищого навчального закладу, що не має статусу національного, становить п’ять років. Рівень акредитації – рівень спроможності вищого навчального закладу певного типу провадити освітню діяльність, пов'язану зі здобуттям вищої освіти та кваліфікації.
В Україні IV (четвертий) рівень акредитації є найвищим.

 

10 червня 2015 року Університет «КРОК» отримав чергову ліцензію (серія АЕ № 636460) на надання освітніх послуг, пов’язаних з отриманням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра.

Ліцензія АЕ № 636460 - надання освітніх послуг навчальними закладами, пов'язаних з одержанням вищої освіти

Перелік напрямів підготовки та спеціальностей, а також ліцензовані обсяги прийому вказані в додатку до ліцензії.

Ліцензування – процедура визнання спроможності вищого навчального закладу певного типу провадити освітню діяльність, пов'язану зі здобуттям вищої освіти та кваліфікації, відповідно до вимог стандартів вищої освіти, а також до державних вимог щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення.

Сертифікати про акредитацію з галузі знань (спеціальності) за ступенем магістр

 

Сертифікати про акредитацію з галузі знань (спеціальності) за ступенем бакалавр

 

Сертифікати про акредитацію з галузі знань (спеціальності) за рівнем молодший спеціаліст

 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Ліцензія та акредитація