Новини в житті фахового коледжу — Університет «КРОК»
26 квітня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року, в рамках Тижня Землі, відбувся цікавий захід Практичне заняття «Дерево вирішення проблем» за участю спікера Вадима Калюха.

26 квітня 2024 Новини та події

23 квітня 2024 року, в рамках  «Тижня Землі», відбувся цікавий захід «Говори ЕКО – живи ЕКО», організований Дарією Петренко та Дар'єю Баданіною.

26 квітня 2024 Новини та події

22 квітня 2024 року відбувся перший захід Тижня Землі.

23 квітня 2024 Новини та події

Мій шлях до Університету «КРОК» розпочався завдяки Павлу Лебедєву, з яким я навчався в одній школі. Павло, будучи студентом Університету «КРОК», з ентузіазмом розповідав про атмосферу Коледжу, кваліфікованих викладачів та різноманітність програм навчання. Його слова настільки мене зацікавили, що я вирішив приєднатись до Фахового коледжу після 9 класу.

Сторінка 1 з 48

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Фаховий коледж Університету «КРОК» » Новини в житті фахового коледжу