23 січня 2019 Новини та події

19 січня 2019 року в Університеті «КРОК» відбувся гала-концерт Фестивалю дитячої творчості «Ти – особливий 2» за участю талановитих дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Організатором концерту виступила Благодійна організація «Фест Добра» за підтримки Університету «КРОК» та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

23 січня 2019 Новини та події

18 січня 2019 року у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся черговий кіносеанс проекту «КЕPIT- Cinema».

21 січня 2019 Новини та події

19-20 січня 2019 року лабораторія управління майном та капіталом кафедри теоретичної та прикладної економіки вдруге проводила тренінг «Активні громадяни: управління інвестиційними проектами місцевих громад», який здійснюється від British Council фасилітаторами – громадська організація «Клуб економістів».

Сторінка 1 з 89

Ви тут: Новини та події