11 липня 2017 Новини та події

11 липня 2017 року інформаційний портал osvita.ua опублікував новий консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України. Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році включає 288 ВНЗ III-IV рівнів акредитації, а також 6 підрейтингів ТОП-10, у тому числі «Кращі приватні ВНЗ».

06 липня 2017 Новини та події

За результатами опитувань, проведених серед ключових роботодавців України, Університет «КРОК» увійшов до Топ-50 вишів України за оцінками роботодавців – перший і єдиний серед недержавних ВНЗ.

29 червня 2017 Новини та події

Протягом 2016–2017 навчального року для студентів 3 курсу напряму підготовки «Туризм» у рамках вивчення навчальних дисциплін «Етнічна кулінарія», «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства» та програми «Школа професійного зростання» активно проводились аудиторні та позааудиторні практико-орієнтовані заходи.

Сторінка 1 з 68

Ви тут: Новини та події