Новини та події — Університет «КРОК»

19 квітня 2024 Новини та події

18 квітня 2024 року, в Університеті «КРОК», відбулася IV Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку», що була організована кафедрою управлінських технологій.

18 квітня 2024 Новини та події

Кафедра управлінських технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» запрошує Вас на захоплюючу наукову подію – IV Наукову конференцію – «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»!

18 квітня 2024 Новини та події

17 квітня 2024 року, в рамках програми Eразмус для молодих підприємців Навчально-науковий інститут міжнародної освіти взяв участь в онлайн зустрічі з представниками провідних українських компаній CIVITTA, YEP та RadarTech

18 квітня 2024 Новини та події

17 квітня 2024 року навчально-науковий інститут міжнародної освіти взяв участь в онлайн зустрічі-знайомстві з представниками Folkuniversitetet Stockholm задля встановлення подальших партнерських стосунків та обговорення можливої співпраці.

17 квітня 2024 Новини та події

Студенти кафедри дизайну в межах виїзного заняття відвідали виставку плакату «Плакатова Зброярня. Другий Полігон» в Національній академії мистецтв України. Майстерня графічного дизайну професора Віталія Шості презентувала твори, в тематиці яких містяться як гострі проблеми новітньої історії, так і не менш вразлива актуальність.

Вельмишановні колеги!

Департамент розвитку освіти дорослих Університету «КРОК» засвідчує Вам свою повагу!

17 квітня 2024 Новини та події

Центр розвитку кар'єри «КРОК» завжди радий отримувати запрошення на корпоративні заходи від наших  партнерів-стейкголдерів.

17 квітня 2024 Новини та події

Spring Charity Activities, що відбулись 12 квітня 2024 року подарували студентам та співробітникам Університету і Коледжу приємні емоцій, враження, а головне користь, бо такою теплою та яскравою акцією ми зібрали 4 164,00 грн на потреби військових.

17 квітня 2024 Новини та події

16 квітня 2024 року дев'ятий раз поспіль відбулась наукова студентська конференція кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК».

Шановні студенти!
23 квітня 2024 року о 13:00 в Microsoft Teams відбудеться Конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності (обміну).

Сторінка 1 з 409

Ви тут: Вища освіта » Новини та події