Новини та події — Університет «КРОК»

18 квітня 2024 Новини та події

Кафедра управлінських технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» запрошує Вас на захоплюючу наукову подію – IV Наукову конференцію – «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»!

15 квітня 2024 Новини та події

Шановні здобувачі вищої освіти усіх рівніх, партнерський університет ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам взяти участь у конкурсі на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі короткотермінового (семестрового) обміну («Short term (1-2 semesters) studies»).

27 березня 2024 Новини та події

У Міжнародний день театру 27 березня 2024 року о 14:40 щиро запрошуємо учнів шкіл-партнерів та усіх бажаючих на Танцювально-театральну виставу «GRAND HOTEL «KROK»!

22 березня 2024 Новини та події

Новини з кінопремії «Оскар» приємно вразили кожного українця, адже фільм «20 днів у Маріуполі» режисера Мстислава Чернова здобув премію «Оскар» як найкращий повнометражний документальний фільм — перший український фільм, який отримав «Оскар».

21 березня 2024 Новини та події

Цього разу опановуємо інструменти Moodle!
Це одна із провідних у світі навчальних платформ для комп’ютеризованого навчання, сьогодні нею послуговуються близько 400 мільйонів користувачів в усьому світі. Отже, розпочинається набір на НОВИЙ курс підвищення кваліфікації: «РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ НАВИЧОК В ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ».

18 березня 2024 Новини та події

З 11 березня по 15 березня 2024 року робоча група Міжнародного проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA») Університету «КРОК» у складі Андрія Лотарєва – директора Навчально-наукового інституту міжнародної освіти, Галини Богаченко – директора Центру міжнародних проєктів, Олександра Карлова – директора Центру розвитку кар’єри, Олени Вовченко – доцента кафедри міжнародних відносин та журналістики – відвідали з робочим візитом Університет Лейда (Іспанія).

15 березня 2024 Новини та події

05-06 березня 2024 року відбувся успішний захист звітів виробничої практики здобувачів 4 курсу ОП «Маркетинг».

15 березня 2024 Новини та події

07 березня 2024 року відбувся вебінар на тему: «Аналітична платформа АУБ: правила користування». Організатор - Асоціація українських банків.

15 березня 2024 Новини та події

Наприкінці лютого у Фаховому коледжі пройшов конкурс «Коледж має таланти».

15 березня 2024 Новини та події

Масниця, Колодій в Україні – одне з найпопулярніших, веселих свят тривалістю цілий тиждень, з хороводами, іграми та частуваннями. Незважаючи на те, що воно має язичницьке коріння, свято увійшло в історію і відзначається й донині.

Сторінка 1 з 403

Ви тут: Вища освіта » Новини та події