20 листопада 2017 Новини та події

8 листопада 2017 року студентська команда Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стала учасником Правового діалогу «Маю право на… Я – людина», приуроченого до Міжнародного дня ООН та Міжнародного дня ненасилля. Організацію та модерацію цього чудового заходу здійснювала школа І–ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва.

20 листопада 2017 Новини та події

3 листопада 2017 року студенти І курсу спеціальності «Туризм» у рамках проекту «Туризм у дії» відвідали готель «Radisson blue». Екскурсію організував директор Центру розвитку кар’єри Карлов Олександр Федорович, який також долучився до екскурсії.

20 листопада 2017 Новини та події

31 жовтня 2017 року гостями Туристичної вітальні для студентів спеціальності «Туризм» стали мандрівники, організатори подорожей та екскурсій – Ганна та Юрій Крамаренки.

Сторінка 1 з 72

Ви тут: Новини та події