24 травня 2017 Новини та події

Грамотою Верховної Ради України ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ нагороджений колектив Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК», м. Київ.

24 травня 2017 Новини та події

Урочисті збори трудового колективу, присвячені 25-річчю заснування Університету «КРОК», які відбулися 16 травня 2017 року, можна впевнено назвати вершиною святкування ювілею. Адже привітати Університет прийшли високоповажні гості, друзі, партнери закладу, випускники, які нині очолюють державні інституції.

24 травня 2017 Новини та події

Який же День народження без привітань, нагород, подарунків, без добрих слів подяки і щирих побажань?! Тож в Університеті відбулися нагородні церемонії працівників «КРОКу», як заслужених і шанованих професорів, так і тих, хто тільки-но розпочав викладацьку діяльність, працівників усіх структурних підрозділів закладу, ветеранів і новачків.

Сторінка 1 з 67

Ви тут: Новини та події