26 березня 2019 Новини та події

19 березня 2019 року проректор з наукової роботи Мігус І.П. разом з секретарем Вченої ради Коваль Я.С. відвідали безкоштовний тренінг з інноваційного навчання у вищій освіті.

25 березня 2019 Новини та події

25 березня 2019 року завідувач кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» доктор економічних наук, професор Ірина Леонідівна Петрова зробила огляд теми «Розвиток інноваційних форм зайнятості та модернізація соціально-трудових відносин» на семінарі «Вплив профспілок на зайнятість населення: спільні стратегії, проблеми та шляхи їх вирішення».

25 березня 2019 Новини та події

15 березня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» у рамках вивчення дисципліни «Організація ресторанного обслуговування» та програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців туристичної сфери» відвідали Київський державний коледж туризму та готельного господарства.

Сторінка 1 з 93

Ви тут: Новини та події