13 вересня 2017 Новини та події

У цьому році за підтримки Студентської ради та деканату Коледжу стартував новий проект – Школа молодшого куратора. 7 вересня серед студентів-активістів, які навчаються на старших курсах, було проведено кастинг на роль молодших кураторів. І тільки найкращі претенденти отримали чудову можливість пройти навчання в Школі молодшого куратора з 11 по 13 вересня 2017 року.

05 вересня 2017 Новини та події

4–5 вересня 2017 року начальник Управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв, голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова, керівники проектів та програм Управління Галина Богаченко і Анна Дробина разом з представниками університетів з Нідерландів, Німеччини, Румунії, Грузії, Молдови та України взяли участь у фінальній зустрічі Темпус-проекту EANET «Створення мережі випускників-підприємців», яка пройшла у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

05 вересня 2017 Новини та події

4 і 5 вересня 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулися організаційні збори з першокурсниками, на яких виступила адміністрація та представники всіх проектних груп.

Сторінка 1 з 69

Ви тут: Новини та події