26 квітня 2017 Новини та події

24 квітня 2017 року відбувся конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими вищими навчальними закладами. До складу відбіркової комісії входили: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Кудак В.М., директор Студентського офісу, заступник декана факультету економіки та підприємництва, Момот Н.М., заступник декана факультету міжнародних відносин, Богаченко Г.К. та Дробина А.О., керівники проектів та програм, Вовчок В., представник Студентської ради Університету.

25 квітня 2017 Новини та події

Найважливішою справою освітнього процесу у вищому навчальному закладі є залучення студентів до наукової роботи. Заклад, який прагне створити підґрунтя для розвитку прогресивного свідомого покоління, зобов’язаний піклуватися про формування ядра молодої наукової еліти.

13 квітня 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК» пройшла ІІІ Міжвузівська студентська конференція «25 років розвитку економіки: уроки минулого, виклики майбутнього».

21 квітня 2017 Новини та події

13 квітня 2017 року в Університеті «КРОК» відбулося засідання представників Міністерства освіти і науки України - робочої групи із розроблення навчальної програми профільного рівня з економіки для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Сторінка 1 з 66

Ви тут: Новини та події