21 вересня 2018 Новини та події

17 вересня 2018 року читальну залу бібліотеки Університету «КРОК» відвідали вихованці Художньої школи ім. Т.Г. Шеченка, де мали змогу познайомитися із творчістю відомих українських художників: Олександра Ольхова, Тетяни Красної та Марини Ольхової.

20 вересня 2018 Новини та події

15 вересня 2018 року відбувся День відкритих дверей в Університеті «КРОК».

День відкритих дверей – це завжди можливість отримати корисну інформацію про вищий навчальний заклад, зануритися в його атмосферу та зробити правильний вибір, обравши найкраще.

Зустріч відбулася у теплій атмосфері діалогу між дітьми, батьками та адміністрацією. Під час Дня відкритих дверей, гості дізналися про спеціалізовані програми, їхні особливості та переваги. Ці програми вирізняють Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій серед інших навчальних закладів. Вони дозволяють отримувати додаткові знання і навички, вивчати дисципліни англійською мовою, паралельно навчатися на двох напрямах підготовки, вчитися за спільними з іноземними університетами програмами й одержувати, відповідно, два дипломи.

Сподіваємося побачити всіх гостей заходу під час приймальної кампанії в стінах Університету «КРОК»!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

День відкритих дверей / 15.09.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

19 вересня 2018 Новини та події

15 вересня 2018 року студенти та представники адміністрації Університету «КРОК» долучилися до урочистостей з нагоди відзначення 656-ї річниці Обухова.

Сторінка 1 з 82

Ви тут: Новини та події