Новини та події

21 вересня 2018 Новини та події

17 вересня 2018 року читальну залу бібліотеки Університету «КРОК» відвідали вихованці Художньої школи ім. Т.Г. Шеченка, де мали змогу познайомитися із творчістю відомих українських художників: Олександра Ольхова, Тетяни Красної та Марини Ольхової.

20 вересня 2018 Новини та події

15 вересня 2018 року відбувся День відкритих дверей в Університеті «КРОК».

День відкритих дверей – це завжди можливість отримати корисну інформацію про вищий навчальний заклад, зануритися в його атмосферу та зробити правильний вибір, обравши найкраще.

Зустріч відбулася у теплій атмосфері діалогу між дітьми, батьками та адміністрацією. Під час Дня відкритих дверей, гості дізналися про спеціалізовані програми, їхні особливості та переваги. Ці програми вирізняють Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій серед інших навчальних закладів. Вони дозволяють отримувати додаткові знання і навички, вивчати дисципліни англійською мовою, паралельно навчатися на двох напрямах підготовки, вчитися за спільними з іноземними університетами програмами й одержувати, відповідно, два дипломи.

Сподіваємося побачити всіх гостей заходу під час приймальної кампанії в стінах Університету «КРОК»!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

День відкритих дверей / 15.09.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

19 вересня 2018 Новини та події

15 вересня 2018 року студенти та представники адміністрації Університету «КРОК» долучилися до урочистостей з нагоди відзначення 656-ї річниці Обухова.

Сторінка 1 з 82
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Новини та події