ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Департамент довузівської підготовки оголошує набір на новий навчальний рік!

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Для попередньої реєстрації на курси, будь ласка, надайте контактну інформацію

Представник Університету зв'яжеться з Вами для підтвердження реєстраційних даних

 

  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.
 
 

Запрошуємо учнів 9-х класів на курси для якісної підготовки до складання державної підсумкової атестації наприкінці навчального року, а також до складання вступних випробувань для вступу у 2017 році до Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК».

На курсах вивчається 5 предметів. Українську мову, математику, географію, англійську мову вивчають усі слухачі, а п’ятий предмет можна обирати залежно від майбутньої спеціальності: історія України, основи економіки або основи інформатики.

Вартість – 400 грн на місяць (за всі 5 предметів). Заняття тривають до травня і закінчуються випускним тестуванням. За його результатами випускникам курсів надається знижка в розмірі 10% в оплаті першого року навчання в Коледжі.

Для слухачів курсів розроблено зручний графік навчальних занять: щосуботи з 9:00 до 15:00

Найближча група розпочне заняття 17 вересня 2016 року

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо Вас на особисті консультації та на День відкритих дверей

 

Запрошуємо учнів 11-х класів та випускників шкіл минулих років на курси для ґрунтовної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання – ЗНО-2017. Для школярів це ще й чудова можливість підготуватися до державної підсумкової атестації наприкінці навчального року.

На курсах вивчається 4 предмети. Українська мова і українська література – викладаються як 2 окремих предмети. Ще 2 предмети Ви можете обрати самостійно з переліку: математика, географія, історія України, англійська мова, біологія.

Вартість – 800 грн на місяць (за всі 4 предмети). Заняття тривають до квітня і закінчуються випускним тестуванням. За його результатами випускникам курсів надається знижка в розмірі 10% в оплаті першого року навчання в Університеті «КРОК» за денною формою.

Ви можете обрати зручний для Вас графік навчальних занять: щосуботи з 9:00 до 15:00 або двічі на тиждень у будні з 16:00 до 18:50

Найближчі групи розпочнуть заняття 17 вересня 2016 року (субота) та 19 вересня 2016 року (будні)

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо Вас на особисті консультації та на День відкритих дверей

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Умови вступу » Підготовчі курси