14 листопада 2018 Новини та події

10 листопада 2018 року в Університеті «КРОК» відбулася конференція «Career Start», яку організувала міжнародна молодіжна організація «AIESEC Ukraine» за підтримки Київського молодіжного центру разом із Центром розвитку кар'єри Університету «КРОК».

14 листопада 2018 Новини та події

12 листопада 2018 року студенти 1-го курсу спеціальності «Туризм» відвідали готель «Premier Hotel Rus» у рамках дисципліни «Вступ до фаху» та програми «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців з туризму».

12 листопада 2018 Новини та події

Наприкінці жовтня 2018 року в читальній залі бібліотеки Університету стартував проект «SKAI Academy».

05 листопада 2018 Новини та події

27 жовтня 2018 року Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» організував майстер-клас «Як формують власні фінанси банкіри» для студентів перших курсів.

Сторінка 1 з 12