Фільтрувати матеріали за датою: лютого 2010 — Університет «КРОК»

26 лютого 2010 Новини та події

Міжнародна науково-практична конференція26-27 лютого на базі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна відбулась міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Від громадянського суспільства – до правової держави». На заході були обговорені актуальні питання становлення системи права України та інших країн, висловлені пропозиції щодо подальших шляхів реформування та вдосконалення правових інститутів.

25 лютого 2010 Новини та події

ЗНО - 2010У Пункті реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання, який знаходиться на базі Університету «КРОК», 25 лютого зареєстровано тисячного учасника – Наталію Бершадську, випускницю Київського медичного коледжу 2009 року. Пані Наталія для тестування обрала українську мову та літературу, історію України, біологію. Зичимо їй успіхів, здійснення мрій і сподівань, а саме: стати лікарем-реабілітологом. Нагадуємо, що зареєструватися на ЗНО можна до 31 березня 2010 року.

24 лютого 2010 Новини та події

Містер «КРОКу»В Університеті відбувся конкурс на звання Містера «КРОКу». Переможцем став Кіпоть Дмитро – студент ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій спеціальності «Фінанси і кредит», заступник голови Студентської ради Коледжу. Вітаємо Дмитра, а також всіх учасників конкурсу – мужніх, творчих, кмітливих, креативних, романтичних, найкращих!

24 лютого 2010 Новини та події

18 лютого 2010 Новини та події

Студентське наукове життя18 лютого у Харківському національному університеті ім. Каразіна відбувся регіональний з'їзд представників студентських наукових товариств. На заході були присутні представники п'яти регіонів України, зокрема, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Полтави та Києва. Студентське наукове товариство Університету «КРОК» на з'їзді представляла Спікер СНТ Щепетильникова Єлизавета.

17 лютого 2010 Новини та події

Олімпіада з 17 лютого 2010 року відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з «Міжнародної економіки». Участь взяли студенти 4-ого курсу та всі бажаючі студенти магістратури. Щиро вітаємо переможців: І місце – Мельничук Віталій, ІІ місце – Должникова Марина, ІІІ місце – Кузьмович Євгенія, Білошапка Ірина. Висловлюємо вдячність всім студентам та зичимо успіхів у ІІ етапі олімпіади, який відбудеться у м. Полтаві.

17 лютого 2010 Новини та події

Я дарую книгу дитиніСтудрада Університету "КРОК" активно підтримала соціальний проект Студентської ради Києва «Я дарую книгу дитині», який став фіналістом конкурсу волонтерських ініціатив DJUICE ГРАНТИ.

17 лютого 2010 Новини та події

Зимовий weekendУ Коледжі економіки, права та інформаційних технологій започатковано новий проект. «Зимовий weekend КЕПІТу» зібрав на прогулянку студентів І курсу, їх батьків, кураторів груп, співробітників деканату. У програмі заходу: лижні перегони, катання на санчатах – конкурс «Хто перший?» тощо. Екологічний клуб «Еколотос» провів гру зі спортивно-екологічного орієнтування. Час промайнув весело, цікаво, захопливо, пізнавально.

12 лютого 2010 Новини та події

ВітаємоРішенням Президії ВАК України, засідання якої відбулося 10 лютого 2010 року, збірник наукових праць «Правничий вісник Університету «КРОК» внесено до Переліку фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за напрямами правових та психологічних наук. Щиро вітаємо з цією подією головного редактора видання Сідака Володимира Степановича, доктора історичних наук, кандидата юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента Академії педагогічних наук України, а також усіх членів редколегії збірника.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: лютого 2010