Перемога у конкурсному відборі на безкоштовну участь у літній школі італійської мови та культури — Університет «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваВітаємо Савчук Анну, студентку 2 курсу, факультет міжнародних відносин та Кордубан Яну, студентку 4 курсу, факультет міжнародних відносин з перемогою у конкурсному відборі на безкоштовну участь у літній школі італійської мови та культури, яка проходитиме з 5 по 23 липня в Університеті м. Удіне (Італія).

Програма літньої школи насичена та цікава, студенти матимуть змогу інтенсивно вивчати італійську та активно ознайомлюватися із культурою та традиціями Італії, адже Університет розташований на північному сході Італії, поблизу Венеції – культурної та мистецької колиски Європи.

Управління міжнародного співробітництва Університету КРОК та Міжнародний департамент Університету Удіне вже другий рік поспіль надають можливість найкращим студентам КРОКу безкоштовно навчатися на таких мовленнєвих курсах.

Переможцям щиро бажаємо подальших успіхів!

Оновлено: Вівторок, 18 лютого 2014 12:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Перемога у конкурсному відборі на безкоштовну участь у літній школі італійської мови та культури