Управління міжнарожного співробітництва щиро вітає студентів Університету "КРОК" — Університет «КРОК»

Управління міжнародного співробітництваУправління міжнарожного співробітництва щиро вітає студентів Університету "КРОК", котрі пройшли конкурсний відбір на безкоштовне неавчання протігом 1 семестру 2011-2012 навч. року у закордонних вищих навчальних закладах - партнерах Університету.

Юлія Кива та Ольга Алєксєєва, студентки 3 курсу факультету міжнародних відносин, отримали можливість пройти стажування у одній із найкращих бізнес шкіл східної Європи - Університету ім. Козмінського в м. Варшаві.

Олександр Ващук, студент Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти, протягом семестру навчатиметься у Вищій Школі Бізнесу - Національному УНіверситеті Льюіса (м. Новий Сонч - Краків).

Бажаємо студентам успіхів у навчанні, професійного розвитку та особистісного росту!

Оновлено: Вівторок, 18 лютого 2014 11:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Управління міжнарожного співробітництва щиро вітає студентів Університету "КРОК"