05 вересня 2017 In Новини та події

4–5 вересня 2017 року начальник Управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв, голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова, керівники проектів та програм Управління Галина Богаченко і Анна Дробина разом з представниками університетів з Нідерландів, Німеччини, Румунії, Грузії, Молдови та України взяли участь у фінальній зустрічі Темпус-проекту EANET «Створення мережі випускників-підприємців», яка пройшла у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

01 червня 2017 In Новини та події

15–16 травня 2017 року в Тбілісі (Грузія) пройшла Друга міжнародна конференція Темпус-проекту EANET (Створення мережі випускників-підприємців) за участю випускників-підприємців, представників університетів, державних органів, торговельно-промислових палат із Німеччини, Грузії, Молдови, Румунії, Нідерландів та України. 

26 квітня 2017 In Новини та події

24 квітня 2017 року відбувся конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими вищими навчальними закладами. До складу відбіркової комісії входили: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Кудак В.М., директор Студентського офісу, заступник декана факультету економіки та підприємництва, Момот Н.М., заступник декана факультету міжнародних відносин, Богаченко Г.К. та Дробина А.О., керівники проектів та програм, Вовчок В., представник Студентської ради Університету.

11 квітня 2017 In Новини та події

3–7 квітня 2017 року Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, та Анна Дробина, керівник проектів та програм, взяли участь у 7-му Міжнародному тижні, що проходив в Університеті прикладних наук ім. Яноша Кодолані (KJU), Угорщина.

Сторінка 1 з 25
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.