13 листопада 2017 In Новини та події

7 листопада 2017 року в Університеті «КРОК» у рамках тижня програми Еразмус+ відбувся «Інформаційний День Міжнародної кредитної мобільності: семінар як готувати заявки на конкурс та реалізувати проекти», організаторами якого виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Університетом економіки та права «КРОК» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури. Захід зібрав близько 150 представників вищих навчальних закладів та навчальних центрів.

02 листопада 2017 In Новини та події

23–27 жовтня 2017 року Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, i Дробина А.О., керівник проектів та програм управління, взяли участь в освітньому заході European Education Summit, що проходив у м. Дебрецен (Угорщина) i організатором якого виступила компанія з рекрутингу студентів Uniagents. Вiн об’єднав понад 180 представників вищих навчальних закладів та агентів з бiльш нiж 40 країн світу.

02 листопада 2017 In Новини та події

30 жовтня 2017 року в Університеті «КРОК» відбувся конкурсний відбір на програми обміну з вищими навчальними закладами країн Європи. 

05 вересня 2017 In Новини та події

4–5 вересня 2017 року начальник Управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв, голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова, керівники проектів та програм Управління Галина Богаченко і Анна Дробина разом з представниками університетів з Нідерландів, Німеччини, Румунії, Грузії, Молдови та України взяли участь у фінальній зустрічі Темпус-проекту EANET «Створення мережі випускників-підприємців», яка пройшла у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

Сторінка 1 з 25
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.