19 лютого 2018 In Новини та події

Шановні студенти, партнерський університет ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам взяти участь у відборі на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі семестрового обміну.

13 листопада 2017 In Новини та події

7 листопада 2017 року в Університеті «КРОК» у рамках тижня програми Еразмус+ відбувся «Інформаційний День Міжнародної кредитної мобільності: семінар як готувати заявки на конкурс та реалізувати проекти», організаторами якого виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Університетом економіки та права «КРОК» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури. Захід зібрав близько 150 представників вищих навчальних закладів та навчальних центрів.

02 листопада 2017 In Новини та події

23–27 жовтня 2017 року Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, i Дробина А.О., керівник проектів та програм управління, взяли участь в освітньому заході European Education Summit, що проходив у м. Дебрецен (Угорщина) i організатором якого виступила компанія з рекрутингу студентів Uniagents. Вiн об’єднав понад 180 представників вищих навчальних закладів та агентів з бiльш нiж 40 країн світу.

02 листопада 2017 In Новини та події

30 жовтня 2017 року в Університеті «КРОК» відбувся конкурсний відбір на програми обміну з вищими навчальними закладами країн Європи. 

Сторінка 1 з 26
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.