Лідери проєкту Коледжу «Незламні» відвідали Київський військовий ліцей ім.І.Богуна — Університет «КРОК»

27 листопада 2023 Новини та події

Учасники проєкту Коледжу з підтримки Збройних Сил України «Незламні» відвідали Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

Захід проведено за ініціативи відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН. Відбулась натхненна зустріч юних патріотів, студентської та учнівської молоді. Дійсно, тих, кому плекати далі Українську державу. Дякуємо керівниці проєкту «Незламні», студентці Коледжу Владиславі Поливач за менторство під час зустрічі!

Дякуємо Київській МАН за запрошення й плідну співпрацю!

Вдячні Київському військовому ліцею імені Івана Богуна за теплу зустріч! З Україною повсякчас! Перемагаймо!

Оновлено: Понеділок, 27 листопада 2023 13:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Лідери проєкту Коледжу «Незламні» відвідали Київський військовий ліцей ім.І.Богуна