Проєктна сесія для першокурсників Фахового Коледжу — Університет «КРОК»

Проєктна сесія для першокурсників Фахового Коледжу

27 вересня 2022 Новини та події

26 вересня 2022 року розпочалася Проєктна сесія для першокурсників Фахового Коледжу Університету «КРОК».

У дружній, творчій і гостинній атмосфері студенти мали змогу познайомитися з різноманітними проєктами та їхніми лідерами.

Із мотивуючим словом до присутніх звернулася директорка Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва.

Першокурсники із захопленням переглядали відео і презентації Вокальної студії «КРОК», Театру танцю, екологічного клубу ЕКО «Лотос», англомовного клубу «MoriArtTea», Арт-КЕПІТу, гурту гітаристів, «Літературної кав’ярні», Студентського наукового товариства.

Велике зацікавлення присутніх викликав новий волонтерський проєкт «Незламні». За словами лідерів, він покликаний допомогти нашим Збройним Силам та рідній Україні в досягненні Перемоги та ствердженні незалежності Батьківщини.

У рамках Проєктної сесії також присутні познайомилися з новообраними членами Студентської Ради Коледжу. Цьогоріч першокурсники вперше за історію виборів СРК брали участь у голосуванні.

Проєктна сесія продовжить свою роботу 28 вересня 2022 року.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєктна сесія для першокурсників Фахового Коледжу