Відбір студентів на участь у тижневому воркшопі у Польщі — Університет «КРОК»

Відбір студентів на участь у тижневому воркшопі у Польщі

26 вересня 2022 Новини та події

23 вересня 2022 року відбувся відбір здобувачів на участь у тижневому воркшопі у рамках проєкту «Social responsibility of young entrepreneurs and sustainable development», що проходитиме в м. Домброва Гурніча, Польща, за підтримки Польсько-української ради обміну молоддю.

Відбір складався з тестування на рівень володіння іноземною мовою, мотиваційного листа та інтерв’ю з відбірковою комісією. До складу відбіркової комісії входили: Андрій Лотарєв, директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти, Анна Дробина, начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО, Марина Євченко, керівник проєктів та програм. Також на заході були присутні: Ірина Колесник, завідувачка кафедри міжнародного бізнесу та Аліна Гольцева, в. о. директора департаменту зі студентських питань.

Вітаємо студентів Університету «КРОК» з успішним проходженням відбору!

1. Удовиченко Дарина, IV курс, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  2. Скирто Ольга, IІІ курс, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  3. Шепеля Анастасія, IV курс, спеціальність «Право»;
  4. Рахімова Аріана, IV курс, спеціальність «Маркетинг»;
  5. Андрушко Найла, ІIІ курс, спеціальність «Маркетинг»;
  6. Васильєва Марія, IІ курс, спеціальність «Менеджмент»;
  7. Галензовська Єлизавета, здобувачка ІІ року магістратури, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  8. Возруд Вікторія, здобувачка ІІ року магістратури, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  9. Вальковська Марія, здобувачка І року магістратури, спеціальність «Психологія»;
  10. Орлова Аліса, ІІ курс, спеціальність «Міжнародний бізнес».

Бажаємо вдало та з користю провести тиждень у Польщі та достойно презентувати Університет «КРОК» міжнародній спільноті! Успіхів з проєктами!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір студентів на участь у тижневому воркшопі у Польщі