Зустріч оргкомітету проекту «Темпус» EANET — Університет «КРОК»

Зустріч оргкомітету проекту «Темпус» EANET

14 квітня 2016 Новини та події

4–5 квітня 2016 року в м. Кишиневі, Молдова, проходила чергова робоча зустріч оргкомітету університетів-партнерів проекту «Темпус» «Мережа випускників-підприємців» (EANET), в якому беруть участь провідні ВНЗ Німеччини, Нідерландів, Грузії, Молдови, Румунії та України.

На зустрічі були обговорені питання оформлення проектної документації, розміщення новин проекту на веб-сайті та в інформаційних бюлетенях, контроль якості реалізації проекту, управління фінансами проекту, підготовки міжнародного заходу, який відбудеться в Кишиневі в червні. Університети-партнери також представили свій досвід у створенні асоціацій випускників-підприємців. Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, презентував здобутки Університету «КРОК» у реалізації проекту.

Оновлено: Середа, 27 квітня 2016 14:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч оргкомітету проекту «Темпус» EANET