Відкриття «PROF CAMP» — Університет «КРОК»

Відкриття «PROF CAMP»

27 жовтня 2015 Новини та події

Перший день у «PROF CAMP» – це завжди щось неймовірне та захоплююче. Учасники тільки-но починають знайомитися один з одним, заряджаються командним духом профорієнтаційного табору, приміряють на себе перші професії. Так було і 26 жовтня 2015 року – у день відкриття п’ятого «PROF CAMР». Ми були раді вітати на заході понад тридцять старшокласників, які вирішили знайти своє професійне покликання і з користю провести осінні канікули.

Почалося все з командоутворення, ігор та знайомств, а через кілька годин учасники вже з головою поринули в імітаційну гру «Судове засідання». Хтось спробував себе в ролі судді, хтось був прокурором, а хтось адвокатом, але кожен брав активну участь у цій грі. Тож із впевненістю можна сказати, що після першого дня роботи табору школярі несли додому багато яскравих вражень.

Друзі, насолоджуйтеся проектом, дізнавайтеся про різні професії та обирайте свою! Попереду ще чимало цікавого!

Оновлено: Вівторок, 27 жовтня 2015 13:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкриття «PROF CAMP»