Серія комунікативних тренінгів для першокурсників Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Серія комунікативних тренінгів для першокурсників Університету «КРОК»

05 вересня 2012 Новини та події

Участие в Национальном форуме «Бизнес и университеты»З 3 по 5 вересня 2012 року відбулися традиційні адаптаційні зустрічі з першокурсниками Університету «КРОК» та Київського коледжу нерухомості. Під час зустрічей юні студенти дізналися про можливості розвитку та реалізації власного потенціалу в Університеті вже під час першого року навчання, познайомилися із керівниками підрозділів та факультетів вузу. Метою заходів була підготовка та адаптація першокурсників до студентського життя.

Після презентацій проводилася вікторина, що допомагала виявити найкмітливіших та найуважніших учасників зустрічей, які отримали у подарунок «КРОКівські» футболки. Комунікативні тренінги відбувалися за підтримки компанії «Просто тренінг». Професійні тренери та коучі проводили командні ігри, навчали цілепокладанню і формуванню власного бренда. Студенти-одногрупники знайомилися між собою, шукали спільні та відмінні риси, а також вчилися планувати майбутнє і ставити професійні цілі. Подібні зустрічі та комунікативні тренінги для першокурсників проводяться вже понад п’ять років і стали традицією Університету.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Серія комунікативних тренінгів для першокурсників Університету «КРОК»