Вітаємо секцію фізичного виховання з отриманням нагород! — Університет «КРОК»

Вітаємо секцію фізичного виховання з отриманням нагород!

10 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»Завідувача та викладача секції фізичного виховання нагороджено подяками від Київської міської адміністрації. З нагоди Дня фізичної культури та спорту подякою від Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу міської ради було відзначено завідувача секції Кондес Тетяну Василівну за значний особистий внесок у розвиток та пропаганду фізичної культури в м. Києві. Також Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація нагородила подякою за багаторічну плідну працю, виховання здорового способу життя викладача секції Бондаренка Олександра Юрійовича.

Фахівці, які працюють у секції, нестандартно підходять до організації навчального процесу. Студенти охоче відвідують їхні пари, адже на заняттях із фізичного виховання завжди весело та цікаво, кожен має змогу розвиватися в тому напрямку, який йому до вподоби. Все це результат плідної праці та творчого підходу наших викладачів, які повністю віддають себе улюбленій справі. Тому бажаємо їм подальшого професійного розвитку і наснаги до нових звершень!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо секцію фізичного виховання з отриманням нагород!