Студенти з Екваторіальної Гвінеї взяли участь у презентації перших курсів — Університет «КРОК»

Студенти з Екваторіальної Гвінеї взяли участь у презентації перших курсів

Управління міжнародного співробітництва7 листопада 2012 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулися презентації студентів першого курсу. Цього року завдання для підготовки вистави складалося із двох частин: відео-презентація та театральна постановка. Основна тема заходу – «Казки народів світу».

У конкурсі найкращої презентації Коледжу перемогла команда КЕПІТ-Ексклюзив! Підтримати своїх колег-студентів на дійство завітали слухачі підготовчого відділення з Екваторіальної Гвінеї. Алаіс Бееба Хуан Антоніо виконав пісню під назвою «We round it (Odo Reyta)» двома мовами – англійською та іспанською. Вітаємо переможців!

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 09:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Студенти з Екваторіальної Гвінеї взяли участь у презентації перших курсів