Студенти дизайнери на виставці плакату — Університет «КРОК»

Студенти дизайнери на виставці плакату

17 квітня 2024 Новини та події

Студенти кафедри дизайну в межах виїзного заняття відвідали виставку плакату «Плакатова Зброярня. Другий Полігон» в Національній академії мистецтв України. Майстерня графічного дизайну професора Віталія Шості презентувала твори, в тематиці яких містяться як гострі проблеми новітньої історії, так і не менш вразлива актуальність.

Дослідження плакату на оволодіння засобами плакатного мистецтва є необхідною складовою освіти графічного дизайнера, адже плакат - це потужний засіб впливу на свідомість громадян, особливо актуальний під час війни. На прикладі представлених плакатів наші студенти аналізували засоби виразності, графічну мову та композицію. Заняття проводила доцент кафедри дизайну Олена Яремчук.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти дизайнери на виставці плакату